photoblog.pl
Załóż konto

8.

Ważne!

Zdjęcie widoczne dla użytkowników posiadających konto PRO

Kup konto PRO
8.

Nienawidzę szkoły ! nie znoszę ! jejku... wiem , że to nauka , ale powinniśmy sami sobie wybrać przedmioty no ze 3 które chcemy się uczyć , i nie pisać żadnej matury ? Po co to ?

W sumie jak pomyślę , że narzekam na swoje oceny to już mi się smieszni robi. Bo taka jest prawda , że nic się nie uczę , Narzekam że mam dużo opuszczonych godzin ale przecież to był mój wybór iśc na waksy albo iść do szkoły . Doszedłem do wniosku , że lubię narzekać .

Toć tam , jutro matma ma być poprawa i tak nic nie poprawie bo nic nie umiem , bo nic się nie uczę.

Toć tam , jutro biologia kartkówka i tak gałe dostane, bo nic nie umiem , bo się nie ucze.

Tak Powinienem się uczyć , ale wolałem obejrzeć mecz Janowicza i Jastrzębskiego Węgla.

Długi weekend opierdalanie się , cóż , po to jest żeby odpocząc . Nauczycielom to już się w dupach poprzewracało z tymi kartkóweczkami , klasóweczkami , odpowiedziami i pracami domowymi.

O jeszcze mam jutro zaliczenie z EDB jakiś 'pozycji' ja pierdole , jakiś kosmos.

Nie wątpie w to że zdam , bo zdam i to pewnie z jakąs średnią 3,5 MOOOŻE.

ALBOO I NIEE. bo się opusciłem , bo tutaj nie ma przelewek już ! No ale matura z matmy z której mam z klasóweczek dwie gały : /.

Doobra weź ogarnąc się może , trochę optymistyczniej .Mam plan działania zobaczymy co z niego wyjdzie. Zacznę go od miesiąca GRUDZIEŃ mam postanowienie. Na razie to pełen luuuz ^^

W sobotkę szykuje się siateczka omomomomom <3

Bo wiecie co , że życie to nie tylko szkoła .

I tak uda się tym kurwom które pójdą do prezesa zrobią mu laskę i dadżą dupy .

Kurrwa, albo tym którzy mają układy , bo dziś to tyle młodych zdolnych ludzi .

Ale przecież zawsze LG na nas czeka ^^

Chociaż i tam teraz już jest problem , trzeba dawać radę. Starać się mam dla kogo

i mam życ dla kogo .

Teraz ? To bym się chętnie pobawił , wypalił z paczkę papierosów , poszedł na dobry melanż,

najebać się i nie z powodu problemów tylko z powodu chęci do zabawy ^^

Będzie i to . Pobawimy się , a co ^^

Kobieto ! Ty chyba nie wiesz jak bardzo Cię , kocham , jak denerwujesz mnie swoimi tekstami, ale wiesz , mogę ich słuchać i się denerwować ale z Tobą : * ładnie napisałem , a pewnie i tak bede przezywał i się martwił , no ale chociaż spróbuję nie ? : >

DLA CIEBIE PIOSENKA :
Pięknie zaśpiewane , pieknie zagrane : http://www.youtube.com/watch?v=G62jx58O4t 

Dodane 4 LISTOPADA 2012
52
Info

Komentowanie zdjęcia zostało wyłączone
przez użytkownika hellofolks.