>
Dzisiaj w końcu wybrałyśmy się z Gabi do koników
Już bardzo tego potrzebowałam :)
Ten tydzień zleciał mi bardzo szybko, chodzę już do pracy bo musimy mieć dyżury, a na dzieci w przedszkolu czekamy od 25 :)
Mam nadzieję, że wszystko zacznie już wracać do normy !
Inni zdjęcia: 2305-PIASEK WIELKI, pow. buski. manekin1Energy switch downwardspiral2304-PIASEK WIELKI, pow.buski manekin12300-PROSZOWICE, pow.proszowicki manekin11867 akcentova2295-BUSKO ZDRÓJ, pow.buski manekin12294-JAKUBOWICE, pow. pińczowski manekin12292-BIDZINY, pow.opatowski. manekin12291-BOGUCICE DRUGIE, pow.pińczo manekin1ja ns35