>
photoblog.pl
Załóż konto

Coś się kończy, coś się zaczyna. 

Pełzam,
biorę się za siadanie,
kręcę się w koło swej osi,
ładnie chwytam zabawki,
mówię: ma-ma, ba-ba, ta-ta
dużo opowiadam,
uwielbiam się uśmiechać,
lubię dobrze zjeść,
przesypiam całe noce.
Jestem oczkiem w głowie mamy i taty.

Kategoria:
11. iś ..
Dodane 16 LIPCA 2019 , exif
2358
marianfoto Hi hi śliczne zdjęcia bąbelka
16/07/2019 21:21:51

Linki

Facebook fanpage

Informacje o foto0klatka


Inni zdjęcia: 2305-PIASEK WIELKI, pow. buski. manekin1Energy switch downwardspiral2304-PIASEK WIELKI, pow.buski manekin12300-PROSZOWICE, pow.proszowicki manekin11867 akcentova2295-BUSKO ZDRÓJ, pow.buski manekin12294-JAKUBOWICE, pow. pińczowski manekin12292-BIDZINY, pow.opatowski. manekin12291-BOGUCICE DRUGIE, pow.pińczo manekin1ja ns35