photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 21 STYCZNIA 2010

 

Ukryjemy się gdzieś daleko na bagnach
Ja będę miał na imię ptak
Na ciebie będą wołać sarna

 

Kolejny dzień dobiega końca.Jestem z siebie dumna,ponieważ dzisiaj nie wypełniałeś moich myśli.Być może ten czas egzaminów i zaliczeń dobrze na mnie działa.Skupiam się na tych przyziemnych sprawach,marzenia i bujanie w obłokach zostawiam na później. Jutro piątek...być może się spotkamy w "naszym" miejscu a wtedy dobrze wiemy co sie wydarzy.Znowu ulegną,znowu zaufam i kolejny raz będę sobie wyrzucać jaka to ja jestem głupia i naiwna.To jednak jest silniejsze ode mnie...to przez Ciebie...to Twoja wina. Pojawiasz się i znikasz,nie zostajesz nigdy na dłużej..Każdego dnia wypatruję i czekam,ciagle czekam...bez sensu.

Świadomość,że jesteś z nią wcale nie ułatwia sprawy.To,że ją dotykasz,całujesz,przytulasz,zasypiasz i budzisz się przy niej sprawia,że jej nienawidzę mimo iż to nie jej wina.Takie są już zazdrosne kobiety.Śmieszne.Jestem zazdrosna o kogoś,z kim nie mam już nic wspólnego,poza wspomnieniami.Tam spotykamy się zawsze i tego nikt mi nie odbierze.

 

Informacje o felice11


Inni zdjęcia: I koniec weekendu patusiax395Jedyna matka mojego dziecka mnilchasKupić se. :-) ezekh114Z nauki jazdy. ezekh114"Ukąsiła misia pszczoła. ezekh114La sieste. ezekh114Aż tyłek boli. ezekh114Róże wswieciezdjecAloha rezzouMiło wrocic martawinkel