>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 3 MAJA 2013 , exif
291
Dodano: 3 MAJA 2013

No to melanż <3

Osiemnastkowy nastrój mniw przytłacza :D

W końcu z moją Nataleczką poszalejemy <3

Buziaki :*

 

Wojtuśś  <3

Komentarze

malowanaszeptem Kocham to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04/05/2013 6:25:13
breakingwaves ooo matko jaka opalona :D
03/05/2013 13:29:58

Informacje o ewuncia1990


Inni zdjęcia: .. locomotiv:* pattusia91gd:* pattusia91gdZ nią pattusia91gdMoje pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gdJa pattusia91gd