>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 29 KWIETNIA 2013 , exif
237
Dodano: 29 KWIETNIA 2013

Alka na kaczuszce :D

Jeszcze ze Stegny :D

 

No i 27 bardzo szczęśliwy dzień <3

Wojtuuś <3

 

No a w sobote osiemnastka <3

Najważniejsze, że sukienka już jest :D

 

Dzisiaj wiem jesteś całym moim życiem <3

Info

Komentowanie zdjęcia zostało wyłączone
przez użytkownika ewuncia1990.

Informacje o ewuncia1990


Inni zdjęcia: :* pattusia91gd:* pattusia91gdna skeyparku ns35w parku Ja ns35z zajęć dodatkowych Angielskiego ns35ja ns35synuś ns35cała ja ns35cała Ja ns35To również stolica. ezekh114