Photoblog.pl

Załóż konto

like this. 

2015/10/05   

 

« następne   poprzednie »

A status? Kobiety ten status różnie oceniają. To wcale nie są pieniądze, choć oczywiście są mile widziane. To nie jest samochód, bo rzadko kiedy kobiety znają się na samochodach, skoro dlaczego ta fura słaba jest, przecież ma bardzo ładny lakier?. To nie jest wykształcenie; znam co najmniej kilku bogatych prawników, którzy sami sobie trzepią. Nie dlatego że lubią, ale dlatego że muszą. Ani złoty zegarek, dobry garnitur, czy osiemdziesięciocalowy telewizor.

Kobieta poznaje pozycję mężczyzny w najprostszy możliwy sposób. Obserwuje go. Jak się rusza, co mówi, jak jest ubrany, czy ma dużo znajomych i jest wśród nich popularny, czy jest dobry w tym, czym się zajmuje, czy jest sławny, albo może w przyszłości być sławny. Ocenia  czy jest niezależny. Czy potrafi się sprzeciwić. Czy ma własne zdanie. Ocenia przy tym nie tylko jego aktualny status, ale i potencjał na jego poprawę. Dlatego biedny, ale pewny siebie gitarzysta niemal zawsze będzie młócił więcej lasek niż bogaty, ale nieśmiały księgowy. 

I kobieta już wie. Wie, czy straci majtki, czy może majtki i głowę, czy też walnie go w ryj zdechłą flądrą. Podjęła decyzję.

Kobiety wcale nie chcą, aby ktoś się dla nich nieustająco poświęcał. Kobiety, choć trudno im się do tego przyznać, są zafascynowane mężczyznami, którzy potrafią trzymać je w stanie niepewności. Pragną być jak pies, który staje na dwóch łapach kiedy podstawia mu się pod nos kawałek soczystej szynki. 

 

Kobiety mają słabość do gości, którzy mają wyjebane, którzy odpisują im na maile z opóźnieniem, którzy nie są na każde wezwanie, którzy wychodzą na spotkania z kumplami i ciągle mają swoje życie poza nią. Sprawiają, że ona niby je, a jest ciągle głodna. Którzy całym sobą mówią: mam swoje życie i jest bardzo dobre.

2 komentarze
alicjanowak - 10/10/2015 18:12:33
Witam serdecznie i zapraszam do odwiedzenia strony poświęconej Dietom,Kulturystyce,Fitnessowi oraz wszelkim skutecznym metodom odchudzania.
http://tnij.at/57960
mojeszalonezycie  - 05/10/2015 16:33:49
ładnie
zapraszam do mnie

Najnowsze wpisy

Wpis dzzidkaa

 

Wpis dzzidkaa

 

Wpis dzzidkaa

 

Wpis dzzidkaa

 

Wpis dzzidkaa

 

Wpis dzzidkaa

 

Wpis dzzidkaa

 

Wpis dzzidkaa

 

Wszystkie wpisy