trochę się pozmieniało od ostatniego mojego wpisa tutaj.
uczucia zdeka wygasły, ale nadal trochę myśle o tym wszystkim, o Tobie..
ale dajemy rade, jakoś.
nie wiem co tu napisać, czuje taką jebaną pustkę.. tak , stwierdziłam że ten rok będzie bez żadnych kłótni, pogodziłam się z paroma osobami , przeprosiłam je i jestem z siebie MEGA DUMNA :O w sobote jadę do Klaudi, ogarniemy wszystkie sprawy, i już tak na serio poważnie pogadamy, a później tak na 99% Aśka z Karoliną do mnie na noc ! jee, będzie grubaśnie.
ogólnie chcę wrócić do czasów wakacji , i po mału się to udaje, czekamy aż będzie cieplej , wtedy zawsze jest lepiej , haha :D
aa plany na wakacje już są tak wielkie że nie wiem czy wszystko się ogarnie, boże nie mam po co tu pisać, mykam narazie.
Inni zdjęcia: ... maxima24... maxima24Z Madzia nacka89cwa... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24