Ogólnie dziś był fajny dzień. Miałam tylko 3 lekcje. Inni mieli 5, ale ja nie byłam na w-fie, bo przez ostatnie dni chorowałam. Miałam tylko biologie, matme i polski- tz. luz. Jutro wystawiają oceny... Ciekawe co pan od matmy mi wystawi. Jutro mam 7 mieszanych lekcji, czyli nie za lekkich i nie za ciężkich. Całe przerwy spędziłam z Andzią.
Jeżeli dobrze pójdzie bd miała średnią 4.0
. Dla mnie to dobrze- jak na gimnazjum. Fotoblogiem zaraziła mnie Kama. To mój pierwszy wpis... Mam nadzieje, że nie jest najgorzej.
Na koniec chcem podziękować tym osobą, kt nawet w najgorszej sytuacji są zawsze przy mnie:
- Roxi- Tb moge powierzyć każdy sekret, szkoda tylko, że rzadko się widujemy...
- Kamila- moja pijaczka! ;) Te nasze kupywanie prezentów! I e it!
- Tala- Przez długo zapamiętam te nasze rzodkiewki z sosem czosnkowym, pogrzeb osy przy muzyce metalowej
Jest jeszcze wiele osób, lecz za mało czasu! Jeszcze na środe musze zrobić projekt na polski...
Inni zdjęcia: Polecam ponownie! bolimnienieboPolecam! bolimnienieboWARCHLAK *portret małego dzika* xavekittyx27.06.2025 bolimnieniebo22.06.2025 bolimnieniebo21.06.2025 bolimnieniebo21.06.2025 bolimnieniebo21.06.2025 bolimnieniebo21.06.2025 bolimnieniebo21.06.2025 bolimnieniebo