>
Wesołych Świąt spędzonych w gronie rodziny i najbliższych,
życzę Wam, żeby ten dzień był wyjątkowy, odpuśćcie sobie wszystkie smutki ,złości
i otwórzcie swoje serduszka :)
- Cytatland :*
Inni zdjęcia: 2319-SZCZUROWA, pow.brzeski. manekin12316-LASKI, pow.ząbkowicki. manekin12313-POW. KRAKOWSKI... manekin12312-ZUBRZYCA DOLNA manekin12309-LIPNICA WIELKA manekin12305-PIASEK WIELKI, pow. buski. manekin1Energy switch downwardspiral2304-PIASEK WIELKI, pow.buski manekin12300-PROSZOWICE, pow.proszowicki manekin11867 akcentova