Kolejne zdjęcie z kopalni karol, tym razem mojego autorstwa. Ta ściana, na której stałem miała dobre pięć metrów wysokości. Czyli prawie 7 metrów jest na zdjęciu.
Szału ni ma. Tak mogę podsumować moje życie. Ale nie wymagam, żeby zaraz był szał. Starczy mi to, co jest. A źle też nie jest.
Jutro oddać krew. Pierwsza ćwiartka na szczytny cel :). Pierwsza ćwiartka, która ma szanse jakoś dobrze się przysłużyć.
I chuj, mam dość tego świata, jego intryg, chciwości i bezduszności, jego ateizmu i niejasności. A nade wszystko, mam dość swoich nałogów.
Kupuję niquitiny. Ale jak przyjdzie wypłata, czyli w czasie bliżej nieokreślonym. Na razie jakoś to tam ciągnę, raz z, raz bez.
Mam dość ludzkiej dwulicowości i nieszczerości...
Mam dość nienawiści, kłamstw. Potrzebuję miłości, prawdy.
A jest jedna miłość, która nie zdradzi.
Inni zdjęcia: 88888888888 podgolymniebem1547 akcentovaDrops & Sunset photoslove25Chapeau bas. ezekh114Miłość jednego imienia samysliciel35Wybrzeże morza czerwonego bluebird11Po przerwie liskowata248Perspektywa. ezekh114Moje nowe butki # PUMA xavekittyxKwitki z mojej rabatki :) halinam