photoblog.pl
Załóż konto
Ważne!

Zdjęcie widoczne dla użytkowników posiadających konto PRO

Kup konto PRO
53
Dodane 22 LIPCA 2012
25
Dodano: 22 LIPCA 2012

53


Ty skrywasz w sobie cały mój sens.
w Tobie jest szczęście, jest życie, jest ...
.. Jest wszystko... Wszystko, co kocham...

 

 

 


'w życiu wszystko ma swój zmierzch, tylko noc kończy się świtem...'


"Strach potrafi popchnąć człowieka do ostateczności.Tak samo jest z miłością. Bo te dwa uczucia są jak syjamskie bliźnięta :gdy się nie wie, co można stracić,
wtedy nie ma o co walczyć."

  

 

Czasem czuję się jak taka mała dziewczynka...
I czasem się tak również zachowuję..
Czuję się po prostu zagubiona



 

"Sny,pomyślała Trixie,są jak bańki mydlane.Można je podziwiać na odległość i wtedy sa piękne.Ale wystarczy podejść odrobinę za blisko - i już oczy pieką i łzawią."

 

 

 made in miłość

 

 

 

 "Któregoś dnia rzucę to wszystko
i wyjdę rano, niby po chleb
Wtedy na pewno poczuję się lepiej,
zostawię za sobą ten zafajdany świat"

 

 

 

 Czas wszystko zmienia, ale mogą minąć lata, a nie każdego da się zapomnieć.Zmieniają się uczucia, ale pamięć silniejsza bywa. Jednak nadchodzi moment, kiedy trzeba iść do przodu. Pomyśleć czasami o sobie. Zrozumieć, że nie wszystko trwa wiecznie. Życie jest jedno, czasami aby coś zyskać coś innego się traci..

 

 I rozpadł się świat przysypany popiołem wspomnień.
Jedynie biel Lilii została w sercu.

 

 

ej. Supermenie, wróć

 

   Nie ma Cię gdy moje życie spada w dół i, nie ma Cię gdy wszystko łamie się na pół, i nie ma Cię i nie wiem już gdzie jesteś, ale dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękło by Ci serce. Nie ma Cię gdy moje życie spada w dół i, nie ma Cię gdy wszystko łamie się na pół, ale kocham Cię! kocham! wciąż Cię kocham kurwa, i nie znam już innych słów, to jest zbyt trudne. 'pezet

 

 

 

 

'' poszła się zabić a na gg ustawiła sobie opis - zaraz wracam ..



 a w wakacje? chrońcie skórę przed słońcem, komórki przed wodą w rzece, a serca przed skurwielami, którzy tylko czyhają, żeby je zranić.

 

 

Komentarze

bitchhpleasee poszła się zabić a na gg ustawiła sobie opis - zaraz wracam .. ;x
23/07/2012 18:15:12
liilix3 'w życiu wszystko ma swój zmierzch, tylko noc kończy się świtem...'
najlepsze <3
23/07/2012 13:35:07
opisyxxde Czasem czuję się jak taka mała dziewczynka...
I czasem się tak również zachowuję..
Czuję się po prostu zagubiona
naj ; *
23/07/2012 10:29:02
~wezsieogaarnij ładne opisy :)
+ zapraszam :3
23/07/2012 10:04:19