Wrocław, HP Park Plaza.
Koniec 2 roku, jeszcze tylko wyniki z ostatniego egzaminu. To była najlepsza sesja jak do tej pory. Bezproblemowo wszystko zdane za 1 razem, oceny dość wysokie, oby tylko Zubson pyknął i mogę wakacjować, całe 4 dni, huhu.
Nasi niestety odpadli z Mistrzostw, Wrocław nas nie pochłonął, ale klimat do meczu i do bramki strzelonej przez Czechów był nieziemski. Ulice zapełnione ludźmi ubranymi na biało-czerwono, głośne śpiewy, okrzyki radości, mega atmosfera. Człowiek czuł dumę z bycia Polakiem. "Bo nikt nam nie powie, że nie zagramy w Kijowie" :)
Zdjęcie z pod hotelu, w którym była nasza reprezentacja. Po 4 godzinach stania w pełnym słońcu udało nam się zobaczyć kilku naszych grajków. Lewy, Błaszczu, Perquis, Szczęsny i trener byli dostępni najdłużej. Strasznie fajna sprawa. :)
Szkoda, że odpadliśmy, mogło być tak pięknie, a wyszło jak zawsze. Teraz liczę na Hiszpanów, na moich kochanych chłopców z FCB. :)
Holandio, czekaj na mnie.
Inni zdjęcia: Górkowski heaven mr0w4Maciej piorun1986;) patkigd:* patkigd;) patkigdTu też patkigdZ siostrą patkigdU babci i dziadka patkigdJa nacka89cwaW Toruniu patkigd