kwitnąca wiśnia
działkowe
Ostatnia wiśnia z działkowych. Mam taką nadzieję .
Nudno.
Zaczytałam się trochę. Kończę drugą książkę. Jak przyjedzie O. wpadniemy do empiku i wejdę w posiadanie trzeciej części.
Już nie mogę się doczekać. Zostawiłam sobie na dzisiaj 2 'rozdziały'. Kończę książkę, skończę pamiętniki, i mam uszykowaną listę z filmami. Dwa filmy z tej listy już obejrzałam. 'Kochanie poznaj moich kumpli' i 'Dyktator'. Świetne komedie, polecam.
Widziałam też część REC 3, końcówkę.. Więc nie wiem czy jest sens oglądać cały film jak zna się zakończenie.. No obejrzę. Mam jeszcze do przeczytania kilka innych książek, znacznie mniej ciekawszych, ale to sie je ogarnie może od 27 do końca wakacji .
Nie wiem. Jutro jazda po mieście.
Na działce sie jeszcze pare razy było. Jabłka, i śliwki wsadzone w słoiki.. Taa.. Nie ma to jak obierać 9 kg jabłek
No ale pyszne wyszły.
Koniec .