Photoblog.pl

Załóż konto

Welcome in Paradise:* 

2014/08/24   

 

« następne   poprzednie »

 

photo: @dzasta35

 

 


 

 

 

może moglibyśmy być dla siebie wsparciem i mogłoby być dobrze i mogłoby być fajnie,ale znów jesteśmy gdzieś indziej, na starcie, i chyba znów przez to rozmijamy się całkiem.

 

 

Czas nie leczy ran. Czas pomaga nam przerodzić smutek w tęsknotę.

 

 

drugiego człowieka kocha się takim jaki jest, albo nie kocha się wcale.

 

 

nie trudno znaleźć ludzi,którzy chcieliby nas zmieniać. Sztuką jest spotkać tę jedną osobę,dla której będziemy chcieli zrobić to sami.

 

 

wiedz,że nadal jesteś pierwszą i ostatnią myślą mojego dnia.

 

 

a jeśli za mną zatęsknisz, pamiętaj, że pozwoliłeś mi odejść.

 

 

Miłość jest jak nar­ko­tyk. Na początku od­czu­wasz eufo­rię, pod­da­jesz się całko­wicie no­wemu uczu­ciu. A następne­go dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jed­nak poczułeś już jej smak i wie­rzysz, że będziesz mógł nad nią pa­nować. Myślisz o ukocha­nej oso­bie przez dwie mi­nuty, a za­pomi­nasz o niej na trzy godzi­ny. Ale z wol­na przyz­wycza­jasz się do niej i sta­jesz się całko­wicie za­leżny. Wte­dy myślisz o niej trzy godzi­ny, a za­pomi­nasz na dwie mi­nuty. Gdy nie ma jej w pob­liżu - czu­jesz to sa­mo co nar­ko­mani, kiedy nie mogą zdo­być nar­ko­tyku. Oni kradną i po­niżają się, by za wszelką cenę dos­tać to, cze­go tak bar­dzo im brak. A Ty jes­teś gotów na wszys­tko, by zdo­być 

miłość?

 

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? Wtedy, gdy on zakocha się w Tobie potarganej, z czerwonym nosem i zachrypniętym głosem, a nie gdy będziesz szła po mieście w niebieskiej sukience i obejrzy się za Tobą jak sto innych facetów. Wtedy, gdy nie będzie cenił Cię za to jak wyglądasz, ale za to jaka jesteś i kiedy uświadomi sobie, że dajesz mu więcej emocji niż gra komputerowa..

 

Kocham Cię w promieniach słońca i w blasku księżyca. Kocham Cię kiedy się złościsz na mnie bez konkretnego powodu i kiedy bez konkretnego powodu przytulasz się z radości. Kocham Cię kiedy śpisz i kiedy opowiadasz mi coś z pasją. Kocham Cię kiedy płaczesz, a mi pozwalasz się pocieszać. Kocham Cię każdego dnia. Każdego dnia coraz mocniej. Coraz mocniej i mocniej.

 

Chce byś wiedziała że jesteś najważniejsza,z każdą chwilą chce czuć bicie twego serca chce byś kochała mnie takiego jakim jestem, nie za coś lecz mimo wszystko i co więcej, to chce by uśmiech nie znikał z twojej twarzy i aby los swym pięknem nas obdarzył, chce robić ci śniadanie nad ranem i ciągle zaskakiwać czymś niespodziewanie. Jesteś moją myszką, rybeczką, wpatrzony jestem w ciebie jak w obrazek wiedz to.

 

4 komentarze
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika beautifulmooment.
tuska10  - 31/12/2014 12:46:57
Suupeer. ;)
beautifulmooment - 31/12/2014 16:58:46
dzięki :*
tajemniczax5  - 15/09/2014 21:44:39
wiedz,że nadal jesteś pierwszą i ostatnią myślą mojego dnia.

Świetne *.* zapraszam do mnie
beautifulmooment - 16/09/2014 18:57:00
<3
Dzieki :* ok :)

Najnowsze wpisy

Wpis beautifulmooment

 

powrót !!

 

szczęście !

 

Wpis beautifulmooment

 

Wpis beautifulmooment

 

Wpis beautifulmooment

 

Cytaty z filmów ! xD

 

Walentynki :*

 

Wszystkie wpisy