>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 7 LIPCA 2025
15464
Dodano: 7 LIPCA 2025

Khkkn

Położyłam się o 1, bo jeździłam na wetokach do 23

Wstałam o 5 do pracy na 12h zmianę

Wróciłam, prysznic i wrotki do 23, dobranocka o 1

Załatwiam sobie nową dod prace w gastro, bo obecna to żart

Męczę kierowniczkę o konkretne dni wolne w grafiku, bo jestem potrzebna w restauracji na te właśnie dni- trochę ich było

Zbliża się czas moich zmian w gastro

A oni nie wiedzą, jakieś rozmowy, cięcia potrzebnych i niepotrzebnych na dane dni

Zadzwonią jak będą mnie potrzebować, ale kiedy Zadzwonią, czy dzień przed czy w ten sam dzień? 

UJ WIE

Pierdole delikatnie mówiąc, właśnie załatwiam nową robotę, a wy sobie dzwońcie, może odbiorę i może powiem, że dzisiaj nie przyjdę, bo jednak nie potrzebuje. Może. 

A jak ktoś w Krk wie gdzie potrzebują na skoki do gastro i konkretnie się określają, bez kręcenia- może dać znać

Komentarze

Photoblog.PRO explsp uważaj na siebie, bo się zajedziesz ...gorzej niż na wrotkach ;)
10/12/2025 9:49:08
allthecold Już jestem zajechana <3
10/12/2025 11:46:21
Photoblog.PRO explsp ale chyba to lubisz, bo uśmiech z twarzy nie znika :)
13/12/2025 17:33:11
allthecold Tak, uwielbiam
14/12/2025 0:26:46

kokshunter Hej, brzmisz jakbyś potrzebowała się wygadać :)
29/09/2025 19:26:13
allthecold Bardzo możliwe, że tak jest
10/12/2025 2:43:09