Photoblog.pl

Załóż konto

To nie Bajka .  

2012/03/15   

dupa.

« następne   poprzednie »
dupa.

a no siema ; d. kolejne zdjęcie z kompa na którym mam same MEGA stare zdjęcia..
wczoraj robiłam sb lekcje xd ? co było szokiem , a tak dla sportu sb porobiłam . xd. choć była 2 w nocy . nie ważne  .. xD
no rano do szkółki no i ten pierwszy Wuefiik , ubrałam spodenki xd. ale nie chciało mi się ćwiczyć i gadałam z eve na ławeczce ;d
dostałyśmy opieprz ,że uciekłyśmy w środę z ostatniej lekcji no i chuj .! skąd miałam wiedzieć o jakiś kręglach xd. i bez sensu zostawać na jakiejś tam lekcji .. i tak bym siedziała na ławce -,-. NO I PANI POWIEDZIAŁA MI ,ŻE JAKA JA JESTEM BEZNADZIEJNIE BEZAMBITNA ! Ohhh NoŁ . ! no cóż. xd
angol nuda . matma .. hym .. byłam przy tablicy . jestem tak tępa .. że nie da już się na to nic chyba zaradzić .. . pani - Agata , włącz myślenie. jezu, ja nie wiem gdzie ja sie kurde dostanę z takim mózgiem . xd . hahhaha . klaudia chce żebym z nią szła na zaspe xd. moooże ; d. jestem najtępsza w klasie z matmy , nie powiem ,że nie . xd potem tam jakieś przerwy .. bicie się z guciem, potem michałem potem arabem no i ten bardzo ciekawie .. xd . potem niemiecki <3. lubie niemiecki :D . pooootem do domkuuu ;d.
jakieś tam siedzenie na fejsie i wgl. cały dzień xd & obżeranie się ;o. jezu , aż mi nie dobrze było .. ; s . chciałam jechać po frugo ,ale właśnie mi nie dobrze było i mi sie nie chciało.
juuuuuuuutro wycieczka  :D oooo ! i zdjęcia z madzią mamy porobić zanim na wycieczkę pojadę ;d.
POZDRAWIAM KLAUDIĘ : * Która czyta większość moich noteczek jak już zauważyłam ; * . huehue . chciałam napisać notkę by napisać o pewnej rzeczy , sprawie i wg. ale oczywiście sama nie wiem o czym i co chciałam pisać .. tak pozdrawiam siebie i mój mózg. pewna osoba mnie dziś wkurzyła -,- . ee ..
wgl. musze iść jutro do szkoły w kitku ,bo już się zgodziłam .. a tak mnie namawiały te dałny no to się zgodziłam xd.
"agata poczekaj tak z godzinke i wtedy nastepna polowke wypij bo kogos zabijesz jeszcze ;o" - ciacho . jezu .. <facepalm> dobrze będę uważać . albo wiesz co .. nie będę . pójdę się nad kimś poznęcać , a potem kogoś zabiję i potnę go na kawałki i bd hEpi ; ) .
hahhahhahhah .TATO <3 . Koam Cie <3. rano ogarniam się do szkoły ,a tatuś robi mi śniadanko mówiąc do mnie " MUSISZ MIEĆ SIŁE ŻEBY MÓC SIĘ NAPIEPRZAĆ NA PRZERWACH W SZKOLE " XD . <3 . hahahahha . DOKŁADNIE . : # . ! 
HAHHAHAHHAHAHAHA . MAM BEKE Z BRATA . WŁAŚNIE ZASNĄŁ PRZED LAPKIEM NO . ; c XD .hahahha <3 biedny zmęczony kubś  ;3. taki słodziak brzydaśny mój <3
za nic się teraz nie domyślę o czym chciałam pisać .... no więc was pożegnam xd ; ** . za to rozpisałam się na jakieś inne denne tematy .. -,- EJ ! NIE DŁUGO ZAMKNĘ SIĘ W POKOJU BEZ ŚCIAN : >  <3 .

1 komentarz
Junior paradisestyle  - 16/03/2012 17:38:22
Zapraszam do mnie ! :D Stroj do zakupu ADIDASA :D

Najnowsze wpisy

Wpis agatkowaa

 

dupa.

 

uhuhuh . ;d

 

hahah ;d .

 

HAHA :D !.

 

; >

 

JOŁ :* .

 

NO SIEMA :D ! .

 

Wszystkie wpisy