Photoblog.pl

Załóż konto

To nie Bajka .  

2012/03/15   

uhuhuh . ;d

« następne   poprzednie »
uhuhuh . ;d

no sieeeeeema ; d! . a więc mamusia spała w mym pokoju ? to stwierdziłam ,że ide na dwór z daunem moim kochanym najgłupszym ;d . no i ten było ciekawie nie powiem :D . hahahha <3. WIDZIAŁAM LISA : 3.  lubie sie bić , stwierdzam. czasami xd. maam dauna ;d. w ogóle jesteśmy niedorozwinięci <3. xd tak lubie tulić się do latarni i patrzeć na twoją minę i na to jak mnie odciągasz xd. lubimy się wyzywać . tak i strzelać śmieszne fochy . ukrywać się . sory , za żebra ... xd
wgl. usłyszałam te smutne słowa ; c. zraniłam go. oh nołł ! straszne , smutne i wg . bede płakać ,ale podobno teraz kocha madziunię . huehue . to co on mi tu pierdoli za farmazony xd .
Mamo , nie nawidzę Cię . tak mega. Grr ! . Ciałam się urządzić w piwnicy u Eve miałabym blisko przynajmniej no ,ale ten ... marzenia . xd TAK. zawsze marzyłam by mieszkać w piwnicy xD .
Mamusia sie mnie spytała czy chce pod mostem skończyć czy kible myć. hahahha. jak się na mnie darła to stałyśmy twarzą w twarz i omało mi twarzy nie opluła xd . była tak blisko ,że skrycie miałam ochotę jej tak jepnąć z bańki xD . a potem w drugim pokoju gadała tak niby do mnie - mogłam ci w ogóle od początku nie pozwalać wychodzić , odrazu po tych wybrykach cie zamknąć albo do jakiejś szkoły z internatem wysłać . AHA ? ...  WIESZ CO ? ZAWSZE O TYM SKRYCIE MARZYŁAM : D :*. 
eve to galeriana moja <3. tak jak mnie mama puści to pójdziemy po te buty i poszukać frugo xd. haha <3. no kończę na dziś xd.bye ;*

2 komentarze
whitecrystal  - 15/03/2012 22:15:18
jesteśmy beznadziejnie bezambicji xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
agatkowaa - 15/03/2012 23:28:10
hahhahhahah <3 . napisałam to w notce kolejnej xd .
jak ona mogła mi tak powiedzieć no ; c.

Najnowsze wpisy

Wpis agatkowaa

 

dupa.

 

uhuhuh . ;d

 

hahah ;d .

 

HAHA :D !.

 

; >

 

JOŁ :* .

 

NO SIEMA :D ! .

 

Wszystkie wpisy