Photoblog.pl

Załóż konto

To nie Bajka .  

2012/03/06   

huehue.

« następne   poprzednie »
huehue.

 

PACZCIE JAKA WIEŚ Z TEJ FRANCJI . HUEHUE . XD
a w dali widać Saint Michel ; d . !
czururuuru . takie tam w drodze nad mooorze . : >
JEZU . może już niedługo Francjaaa <3. : D
tęsknię za Romanem , heheszki : d . lubiłam robić mu kawę i podpalać mu papierosa : >
tęsknię za tym chłopakiem ,który wpatrywał się w moje okna słuchając muzyki : >
ogółem mega tęsknię za dzielnicą w Eragny . paryż mam akurat w tym momencie w dupie xD.
pozdrawiam moje rozmowy z jakimiś sąsiadkami i wg. nie ważne ,że nie jestem zbyt dobra w tym języku . XD .
ahhahhahha <3 . pamiętam to jak wczoraj .i kłótnia tych murzyneek : d .
nie ważne jest to ,że ten kto to czyta to w zupełności nie wie o co chodzi. NIE WAŻNE XD .
nie musicie tego czytać . xd .
blablabla . co tam ... w niedziele sobie ogółem siedziałam w domku , a wieeeczorem ,że niby do kościoła : d .
POD KOŚCIOŁEM ZE ZJEBKAMI <3.
koam was ;d
HAHHAHAHHA . Jak wracałam już z niebieskiego już tylko od gucia i marty tooo ... Jechał samochód no i ten .. trochę na niego wpadłam xDD . hahha xd. nie no spoczko ogółem ;d . JA TAK LUBIĘ . ; )
Basia , która mnie jeszcze słabo zna , zapytała w niedziele po kościele , czemu ja mam taki przechlany głos xD ? ahhaha ? .
i że ja zawsze zachowuję się tak i wg. jakbym już była najepana . xD hahahh . myślałam ,że nie wyrobię. ;d
A TAK WGL. TO TEN "BO AGATEK LUBI TO JAK SIĘ JĄ ŁAPIE ZA TYŁEK ." pozdrawiam wasze śpiewanie : *
i pozdrawiam też nie danie mi spookojnie przepisać pracy domowej ! . ; s  grrrr .
EJ . NIC NIE PRZEBIJE TEGO JAK DARŁAM SIĘ W PIĄTEK W SQL NA WOŹNĄ : O .
a ona jest tak spoooko i wgl. ale wtedy mnie wkurwiła ;/ yyy .. no SORY . xd
Ale tak się darłam i wg. jaki bulwers , hhahahhah jak sobie siebie przypomnę to mi się śmiać chce xD .
Już szłam po schodach i wg przy drzwiach i dalej sie do niej darłam , a jak wyszłam ze szkoły to wybuchłam śmiechem ,bo uświadomiłam sobie jak bardzo się darłam ,. HAHAHHA . właśnie od ostaniego piątku pani od plastyki mnie chyba nie lofcia już ; c . dzisiaj dostałam uwagę ZA ZACHOWANIE .  byłam cicho -,- . Nie ważne ? .. Trzeba było mnie wtedy nie wkurwiać . xd Nie moja wina ,że mam to po tacie jak i moi trzej bracia . Kocham się drzeć. Boję się jak ktoś u mnie w domu się wkurwia booo jest to mega straszne .. xd i często o takie najmniejsze rzeczy . po prostu bardzo szybko sie wkurzamy ... xd Hhahaha . dzisiaj jak mnie pani od Fizyki przesiadała i zwracała uwagę co chwile , hahha xd Tego nigdy nie było . no bo żeby mnie ? i to pani Mazur ? mnie ?! przestaję ją lovciać za to Co mi wyrządziła na półrocze . ;S ! KŁÓTNIE Z PANIĄ HARTUNG , W ŚRODĘ ? tak . XD HAHHAHAH . Już jej Nie nie nawidzę ja ją Kocham. zapamiętam ją sobie do końca zycia . zapewniła mi wiele rozrywki xd.  hahhaha . wybuchnięcie jej śmiechem w twarz było bezcenne . < 3.  sory nie mogłam wyrobić  ; c.
O ! . Nowy serial prawo Agaty - trzeba oczywiście oglądać ; d . spoko w sumiie jest ! :D .
Pozdrawiam mega rozkminy mego taty ! <3 . hahha . i ten tekst "Są takie chwile ,że jestem debilem " . mówiąc to tak ohh ehh . wczuwał się tak ogółem
POZDRAWIAM LOŻE TYŁU Z WTORKU , HAHAH <3. !  Kubś Klaudia i Ciacho ! : ) ; *
ogółem mam patologię w szkole i klasie , ale to nic ! będzie mi was mega brakowało ; o .
- do czego służy dupa Agaty - do kręcenia . ;d  hahaha , ale beka . uśmiałam się -,- .  - wyruchałbyś agatę ? JA BYM TO WYRUCHAŁ NA TRZEPAKU NORMALNIE. - ianek . ;o Nie chciałabym tego ;ss . W poniedziałek czy tam wtorek tak mega się nawalaliśmy z michałem i inni też dołączyli ;d . to było zabawne ,ale i zarazem już straszne . to co się działo ,, xd w środe pani na pierwszej lekcji mi klaskała ,że przyszłam , hahhaha <3. CZWARTEK . Strach na 2 pierwszych polskich ,ale poootem KONCERT <3. Był troche denny i wgl, nudny te żarty były żałosne i ogółem wszystko ,ale udawałam ,że jest zajebiście i robiłam z siebie debila xd . ale ogółem chłopacy byli spoko , LOOFCIAM ICH , szczególnie Danielka : 3 . LOFF . ! Czekam aż wpadniecie ponownie ; ** . MÓJ GŁOS WCZORAJ .. ,a  WŁAŚCIWIE TO PRAKTYCZNIE GO NIE BYŁO . słuch ood piiisku również trochę zanikł , ; o jezu to było straszne <3 . ale co tam ! ; d moglibyście lepiej śpiewać . i wgl. bardziej z życiem .. a nie ! ja już wam dam lekcje ! XD . hahaha . potem w połowie lekcji sprawdzian i fajnie .. rzeczywiście mieliśmy czas by to napisać .. ; / i do domkuuu ;d . A NO I TEN DZIEŃ KOBIET < 3. huehue . Do gjebe z Eweliną ;d Kocham UROCZYCH PANÓW Z GB ! < 3 ; o . i wg. panów z klasą , którzy na ulicy składali życzenia . wychowani są , a nie to co inni ... xd . Dostałam kwiatka od jednego uroczego pana ,a potem od jeeeeeszcze bardziej urooooczego pana ; 33 . ! ohh. to było ślodkie ; d . i potem na dworzu z michałem i tam potem damianem i robsonem . się nawalaliśmy znów. a potem wkurzyłam się i poszłam od nich i wzięłam ze sobą eve i na chwile do mnie i ją odprowadzić i ja na dwora ze smerfem . A właśnie ja jestem ważniakiem . ! a eve .. cvaniakiem , a michał papa smerfem xd . hahhaha . no nie faszne . ; d .CHcę Frugo ! , najba frugsowa ! ; s  Eii. było tak słodko wczoraj wieczorem ; 3 . normalnie szok trooooche ; ) , kc. HAHAHA , spać mi się chciało i wg. lekcji nie zrobiłam i rano musiałam się pakować przez co nie ogar miałam troszq ;s . ei. lezby są spoko. ale tylko nie które xd , hahah . mój kochanek eve jest najlepszy na świecie <3 . ! . arab próbuje odnaleźć mojego photobloga ,ale za nic nie chcę by go odnalazł xd . hahahha . dzisiaj wgl. Hartung mi nic nie gadała chyba ! haha ! SZOK . na geo dzisiaj też pani mnie na spr przesiadała chooć też siedziałam sama XD . haha . gucio tY dziwko moja mała <3. nasze słodkie rozmowy ; d. hahahah xd . michał się dzisiaj na mnie obraził bo tak mocno mu jebłam ... ; o . oj tam ... a i się szarpaliśmy o brokat aż w końcu się otworzył i cały na nas wysypał . musiałam schody szmatą wycierać ; / . xD . i cała w brokaciku byłam ; s . no i to tyle nie chce mi sie wiecej pisać . na pewno coś tam sie jeszcze działo ale ja mam skleroze. bye :*

4 komentarze
whitecrystal  - 07/03/2012 19:21:03
Agatkaaa <3
agatkowaa - 07/03/2012 21:21:02
hahah . Klaudia : **
whitecrystal - 07/03/2012 21:36:30
<33333333333333333333333
agatkowaa - 09/03/2012 18:04:46
< 3333333333333333333333333333333333333333333333333333333 ! .
hahhaha : D

Najnowsze wpisy

Wpis agatkowaa

 

dupa.

 

uhuhuh . ;d

 

hahah ;d .

 

HAHA :D !.

 

; >

 

JOŁ :* .

 

NO SIEMA :D ! .

 

Wszystkie wpisy