Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 26 SIERPNIA 2017 , exif
Wyświetleń: 72

mod: Olivia Miklasz

 

 

naszedł mnie ostatnio czas refleksji przy porządkowaniu zdjęć z włoskich wojaży.

w jakim miejscu swojego życia aktualnie jestem, a w jakim chciałabym być? o czym tak naprawdę marzę i jak mocno się z tym mijam?

zabawne jest to, jakie scenariusze pisze nam los. miesza się czerń z bielą, ironia z dobrym żartem, śmiech z płaczem. to oczywiste i normalne. tylko prycham cicho i marszczę czoło, gdy pomyślę o tym, co robię, do czego się szykuję, co spędza mi sen z powiek. wiecie, co tkwi w głębi mojego serca? ciepło, gwar, rodzina, zapach szarlotki, szczere uśmiechy, wielki dom wypełniony miłością i czworonogami. tymczasem rozwijam się, podążam w stronę dotąd mi nieznaną i nieoczekiwaną. każdego dnia stawiam sobie nowe wyzwania, a poprzeczka już jest wyższa ode mnie. między wymarzoną wersją mojego życia, a tym, jakie jest ono naprawdę, jedna rzecz jest niezmienna - zawsze będę romantyczką. nawet jeśli zacznę twardo stąpać po ziemi, to i tak moja głowa wyląduje gdzieś w gęstych chmurach.

jestem pewna jednego - marzenia nie są bezcelowe i pozbawione sensu. one się spełnią. z moim udziałem i w przyszłości. jak bardzo odległej, a jak bliskiej? zobaczymy na dalszych kartach scenariusza.

 

 

FANPAGE

MAXMODELS