Photoblog.pl

Załóż konto

MamaDwojki 

2022/01/22   

 

« następne   poprzednie »

Oo jej ile ja tu nic nie pisałam. Jednak tyle się działo. I tych dobrych rzeczy i tych złych. Jakieś 4 lata temu wykopaliśmy się w coś, co teraz daje nam po tyłku zdrowo. Mamy niewielkie pole manewru...nasze dobre serca zostały na mama wykorzystane i płacimy za to. Ale zobaczymy może się uda coś zmienić. Jak to mowie byle zdrówka nie brakło.

Mąż znalazł w Polsce super pracę. W swoim fachu, który chciał. Na miejscu, codziennie w domku. Nawet o super godzinie bo około 17. Dziewczynki przeszczesliwe. Zwłaszcza starsza ;) ja też bo mój mąż akurat pomaga mi mega przy dzieciach. Potrafi ukapac, nakarmić, uspic itd. Po za tym jest żołnierzem WOT. Jest jeszcze szansa na coś więcej ale póki co musi mu to wystarczyć. Gdyż musimy myśleć też o kasie na nasz domek...

Ostatnio trochę ciężki czas dla Nas. Najpierw starsza córka chora jakaś wirusowka, później mąż, ja. Za chwilę znów mąż, ja i młodsza katar po pas. U niej chyba to na zęby jak zwykle. Mąż akurat był w 2 tyg delegacji, ten weekend w wojsku spędza. A ja powoli po tym maratonie z moimi małymi lobuziarami padam na twarz. Starsza ma swój charakter ale ogólnie już wiadomo zrozumie, posłucha wie co wolno co nie. Za to młodsza uparciuch jakich mało. Wszystko starszej zabiera zabawki itd a jak nie może sobie poradzić to gryzie, drapie albo szarpie za włosy. A jak już powiesz, że tak nie wolno albo starsza płacze to ona też w płacz i obrażona. Eh ale tak jak mówię byle zdrowie było:) bo teraz nawet zbytnio leczyć nie ma komu bo istnieje tylko jedna choroba. U nas ludzie boją się chodzić do lekarza. Bo od razu test a jeśli wyjdzie dodatni to już pomocy od lekarza nie uzyskasz tylko karetka albo szpital covidowy zostaje. Chyba, że prywatnie tam lekarz leczy...Ale nie każdego stać. Ja dziękuję Bogu, że pediatra moja normalna. Leczy, przyjmuje dzieci beż mrugniecia okiem i bez gadki o testach. Mimo że muszę kawałek dojechać do niej bo przychodnia jakieś 30 km od Nas. Starsza ostatnio prznosilam bo była jeszcze w starej przychodni ale tam przed wizytą tele porada i test. Jak dodatni to już Cię nie przyjmą. Wiem, że muszą itd ale jak się ma chore dziecko to czas ma znaczenie więc zanim z nimi wywalczysz przyjęcie może potrwać. Nie neguję wirusa ale są inne choroby niż tylko covid. Dwa do covida pasują wszystkie objawy innych chorób trochę to dziwne. Mam nadzieję, że w końcu się to skonczy.

Udanej niedzieli Wam życzę:*

2 komentarze
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika 58kgmojemarzenie.
inezz18  - 26/01/2022 23:19:29 z telefonu komórkowego
U Was naprawdę sie duzooo dzieje. Zaglądaj częściej kochana :*
Z tymi kłótniami i obrażaniem to moja codzienności haha.
A z covidem to już paranoja...
nataliakawa  - 24/01/2022 17:48:37
jaki widok.

Najnowsze wpisy

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wszystkie wpisy