Photoblog.pl

Załóż konto

fucking perfect 

2018/12/09   

Reaktywacja!

« następne   poprzednie »
Reaktywacja!

Reaktywujemy photobloga!

Witam wszystkich serdecznie po rocznej przerwie w prowadzeniu swojego photobloga. Szczerze? To myślałam, ze wyrosłam z tego kompletnie.. ze już nie potrzebuje wylewać swoich brudów życiowych bądź cudownych chwil przeżytych w swoim zyciu.. ale jednak po głębszych przemyśleniach doszłam do wniosku, ze tu kompletnie nie chodzi o jakieś wyrastanie z czegoś, tylko zmianie podejścia do tego wszystkiego. Wlasnie opisywanie swojego życia na tej właśnie stronie, pozwala nam zatrzymać piękne wspomnienia na zawsze, nie ważne czy są one cudowne bądź przykre.

Miałam cholernie dużo wiadomości z pytaniami, co u mnie, co się ze mną stało, dlaczego nie prowadzę już bloga. Postaram się każdemu odpowiedzieć na to pytanie jednym zdaniem. Za dużo się działo przez ostatni rok w moim zyciu, miłości, rozstania, relacje, przyjaciele, imprezy, siłownia, sportowy tryb życia. Upadłam bardzo na swoim zdrowiu, powolutku stawiam pierwsze kroki ku poprawie, także jeśli udalo mi się jakimś cudem z tego wyjść postanowiłam wrócić do czegoś, co pozwoli mi zapomnieć na chwile o tym co mnie spotkało ostatnimi czasy.

Co najlepszego mi się przytrafiło?

PRZEPROWADZKA!

Od półtorej miesiąca mieszkam w Anglii, od samego początku dzieją się tu przeróżne rzeczy, naprawdę 🙈 Mam bardzo dobra prace, wspaniałych ludzi obok siebie! Wszystko ładnie pięknie.. dopóki w pracy nie pojawiły się pewne relacje pomiędzy ludźmi..

Myśle, ze na dzisiaj już starczy tych dramatów 😂 CDN 😘

Życze wszystkich dobrej nocy! 🙋🏽c

1 komentarz
atlam  - 13/12/2018 11:10:42
co za uroda <3

Najnowsze wpisy

Reaktywacja!

 

Wpis zuumen15

 

Wpis zuumen15

 

Wpis zuumen15

 

Wpis zuumen15

 

Wpis zuumen15

 

Wpis zuumen15

 

Wpis zuumen15

 

Wszystkie wpisy