>
photoblog.pl
Załóż konto

To będzie nasz 6 sylwester :D

6 rok leci nam razem

I mój pierwszy sylwester jako narzeczona!

Bardzo się cieszę, że to On jest przy mnie :*

Szczesliwego nowego roku!!

Dodane 31 GRUDNIA 2020 ze strony mobilnej , exif
679
cotidianae Co zaplanowaliście na sylwestra? Wzajemnie, wszystkiego dobrego :*.
31/12/2020 10:02:34
zielonysmerf Idziemy do zaprzyjaźnionej pary, pogramy w gry planszowe, a wy?
31/12/2020 12:21:32
zielonysmerf Pozdrowionka :**
31/12/2020 12:24:15
cotidianae My domówka, dużo tańca i ulubione planszówki :). W co gracie?
31/12/2020 12:51:06
zielonysmerf 5 sekund, ulubione <3 i jenga hahah
07/01/2021 9:23:44

Informacje o zielonysmerf


Inni zdjęcia: 1863 akcentovaKwiaty rela12Dni Inowrocławia :) photoslove259.6.26 rena1ch4nSwans darren1980:) dorcia2700tyłem ja ns35:* pattusia91gdZamkowo acegKarbówek pattusia91gd