Posłuchaj jak krzyczy cisza wokół nas.
Grzebanie w starych piosenkach- grzebanie w pochowanych wspomnieniach i odwiedzanie grobu przeszłości.
Czego się boję? Boję się stracić ludzi, których kocham. Boję się, że kolejny raz mi się to przydarzy. Boję się samotności. Boję się kiedyś obudzić i zdać sobie sprawę z tego, że nikogo już przy mnie nie ma.
chciałam za nim krzyczeć, ale stać mnie było tylko na odprowadzające spojrzenie.
każda cząstka mojego serca pragnie abyś wrócił
Z życiowego słownika powinny zostać wyjebane słowa : miłość , przywiązanie , uczucia , razem ze znaczeniem żeby już nikt przez to nigdy nie cierpiał .
Czasami wystarczy jedno słowo by uśmiech zgasł, jedno podanie ręki by wskrzesić nadzieję i jedno spojrzenie by zrozumieć wszystko.
Tylko czasami występują jakieś prześwity, które pozwalają wyrwać się z tej pieprzonej rutyny. Przeszłość jest bardzo trwała, a godziny i minuty już wcale nie mają swojej wartości. Całym życiem dominuje pustka.
Doskonali faceci nie istnieją, ale zawsze znajdzie się jeden, który pomimo kilku wad - jest doskonały dla Ciebie
Wszystko jest takie proste - efekt marihuany nic więcej.
zakończenia są zawsze dobre. a jeśli nie jest dobrze, to oznacza, że to jeszcze nie koniec.
Dlaczego w życiu nie jest tak jak chcemy, kochamy kogoś z kim być nie możemy...
Mam swoją bajkę, nie staraj się zrozumieć
Czy Ty wiesz co jest najpiękniejsze? Przeczytaj drugie słowo.
Jedyną osobą odpowiedzialną za twoje bezpieczeństwo jest ta, którą widzisz w lustrze.
a gdy ujrzę w twoich oczach łzy, podejdę i szepnę "wreszcie znasz to uczucie" .
jak mam samotnie walczyć z problemami tego świata?
gdybym dostała możliwość cofnięcia się w czasie, nie wiem czy umiałabym ją dobrze wykorzystać.
Nie potrafię ścierpieć kłamstwa, nie mogę już patrzeć na tych wszystkich fałszywych ludzi, nie mogę znieść tej sztuczności, udawanej przyjaźni i ledwie szczerej tolerancji.
Te teksty mnie nie ruszają, mogłabym cię zgasić, ale gówno się nie pali.
Skoro chcesz odejść, wyrwij moje serce, i weź je ze sobą. Przecież bije dla Ciebie, a ja z nim nie mam zamiaru się męczyć.
Jesteśmy beznadziejni, przelewamy miłość przez kable.
Jedna sprzedawała się z nędzy, druga chciała się sprzedać dla pieniędzy. I mimo że pierwsza z nich nie miała innego wyjścia, to właśnie ją nazywają kobietą upadłą, a drugą nazwą żoną
Nawet jeśli wszystko jest stracone i przepadło na zawsze, pozostaje tęsknota.
podryw na ciebie nie działa . a co powiesz na obojętność ? nie będę spoglądać, uśmiechać się, i próbować być przy tobie pod byle pretekstem . może właśnie to zadecyduje o tym, że mnie pokochasz . przecież zawsze lubiłeś się drażnić i robić na przekór .
jak by nie było, był moją największą miłością.
Wspomnienia mają moc narkotyku.
jeśli już kogoś masz, to kochaj Go tak, by móc powiedzieć swoim dzieciom 'i tak właśnie poznałam Waszego tatę'
Chciałabym zatrzymać w sobie wspomnienia, ale każde z nich uświadamia mi, jak bardzo byłam naiwna.
Obraz w głowie budujesz na domysłach i się nie domyślasz, że prawda jest przykra.
Wszyscy ją mają za zakręconą dziewczynę, która cały czas się śmieje. Ale ona się śmieje żeby nie płakać, gdy popatrzysz jej w głąb oczu poznasz prawdę. Tylko tak możesz zobaczyć co ona czuje i jaka naprawdę jest...
Dlaczego wszystko zaczyna się pieprzyć, kiedy dochodzimy do wniosku, że jesteśmy szczęśliwi?
lubię spać bo to jak bycie martwym bez zobowiązań.
Z jednym większym krokiem mógłbym Ciebie zabić, przecież do perfekcji nauczyliśmy już siebie ranić.
gdybyście mieli szanse cofnąć czas, na pewno naprawilibyście wszystkie swoje błędy ale także popełnili inne. kto wie czy nie gorsze.
Chciała zniknąć na moment, zobaczyć komu będzie jej brakowało najbardziej.
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
Przekaż swojej nowej dziewczynie, że za miesiąc, moje drzwi będą otwarte dla niej. Z przyjemnością posłucham, jakim kretynem byłeś.
Jedni mają w rodzinie poparcie już na starcie. Drugim zabrakło na tyle szczęścia, by urodzić się w miejscach gdzie siła nie opiera się na pięściach.
Nie zauważyłam, kiedy "Kocham Cię" zrobiło się nic nie znaczącym słowem
I nachodzą ją czasem straszne myśli, że woli umrzeć niż żyć tak jak teraz
narzekam tak często, że nikt mnie nie chce, że nikt mnie nie kocha, a to taka cholerna nieprawda.. chce mnie tylu facetów, tylko nie ten jeden. ten którego ja chcę, którego kocham.
rozejrzyj się dokoła, a zobaczysz ludzi, bez których ten świat nie mógłby istnieć.