Photoblog.pl

Załóż konto

Bo warto marzyć ;) 

2015/09/17   

88

« następne   poprzednie »
88

No i po wakacjach. 

 

 

Te wakacje były najwspanialszymi jakie pamiętam. Wyjazdy nad morze, wyścigi, treningi, noc horrorów, zakupy, pizza hut, czas spędzony z rodziną i oczywiście każdy dzień spędzony z nim .

 

Co prawda dla pewnych osób miałam baardzo mało czasu i jeszcze raz za to przepraszam córeczko ;*.

 

Teraz czas na szkołę i oczywiście pierwszego dnia nie mogło być kolorowo... Nie mogę siedzieć koło osoby obok której chcę siedzieć, w pierwsze dni już praca domowa. Czyli ogólnie to norma. Dzisiaj jakoś był udany dzień pomimo tego, że musiałam iść znowu na zakupy (własna głupota ) ale tak to, to tylko 1,5h lekcji,apel,a później do kościoła no i skończyło się wszystko przed 11 

Później papierniczy,domek, spanko,obudził mnie misiek i już nie mogłam zasnąć,więc przyszedł czas na przepisywanie matmy po raz 2 , później trzeba było jechać pomóc mamie no i z powrotem do misiaczka . Jutro już piąteczek i może w ten weekend wybiorę się na IAA (lambo), ale to się jeszcze zobaczy .

 

Na treningu tak było dużo ludzi,że jechałam sama z trenerem.Obtarte nogi od nogawek i 2 dzień bez treningu ,ale trzeba się kurować,bo za niedługo jakiś wyścig czy coś.

 

Mykam.Dobranoc 

 

A dziś proszę Cię o jedno - zapamiętaj, że będę zawsze.

Niekoniecznie obok, ale w środku, całym sercem przy Tobie.

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

89

 

88

 

Michał

 

86

 

Niemcy

 

84 ;)

 

;)

 

DOMEK! ;)

 

Wszystkie wpisy