Zmienił mnie. Bardziej niż ktkolwiek. Te kilkanaście miesięcy, gdy przez moje życie przeplatało się jego imię, sprawiły, że nie jestem już tą samą osobą. Ranię bardzo mocno, choć nigdy tego nie robiłam. Odsuwam się od ludzi, nie potrafię im ufać. Jestem tak bardzo inna, niż kiedyś. Tak bardzo obca i tak mało szczęśliwa.
Za kilka godzin minie równo rok. Nikt tak nie wpłynął na mnie tak jak on. Jedna osoba, a tak wiele zmieniła. Pamiętam każde słowo to wypowiedziane i napisane, każde spotkanie, każdy ruch. To chyba najbardziej boli. Tęsknię bardzo. Wiele bym dała, aby mieć odwagę z Tobą szczerze porozmawiać. Będę Cię pamiętać zawsze po tym wszystkim. Dziękuję za to wszystko co dla mnie zrobiłeś. Przepraszam za wiele.
Inni zdjęcia: ... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24Wstęp wolny. ezekh114