photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 14 KWIETNIA 2012

Chcesz upokorzenia ? spójrz w lustro.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nie którzy ludzie nigdy jakoś nie przestaną się interesować nie swoim życiem, po mimo właśnego wieku, ale jakoś za bardzo mnie to nie rusza, ale gdy słysze takie brednie to smiać mi się chcę. Jak własne życie kogoś aż tak bardzo nudzi to niech coś z nim zrobi a nie chodzi i sieje jakiś ferment na czyjś temat, chociaż z drugiej strony jak tak bardzo się komuś zazdrosci to nigdy sie tego nie zmieni, ale na takich ludzi nic nie proadzimy, może kiedyś saami zrozumieją. A najzabawniejsze, że gdy z Tobą rozmawiają jakoś odawgi powiedzieć Ci tego nie mają, a tak to.. no brak słów. Ja chyba z pisakownicy już wyrosłam, ale jeśli jeszcze ktoś lubi się bawić łopatkami i grabiami to niech się bawi, inni się za to pośmieją.

 

 

 

 

 

Dziękuje za wczorajsze życzenia ;*

Kooochani jesteście.

 

 

 

 

 

Misato, a potem Miś i siostrzyczka i tam jej mezczyzna i dance dance ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kocham Cię, najmocniej ;)

Komentarze

maagiiczna Ta ja juz sie tyle naslyszalam na moj temat ze mi to zwisa na poczatku sie przejmowalam ale juz od dluzszego czasu mam to w dupie :)
21/04/2012 10:35:42
carmenstyle Goooosia ; ** ej odezwij się coś ziom !
14/04/2012 15:26:47
innfiinity wyjebne na takich ludzi ! :*
14/04/2012 9:43:42
maagiiczna Cała prawda ;) tak juz jest nie ma co sie dziwic zyjemy w takim wieku ze 3/4 ludzi nie mają własnego źycia i bez potrzeby wtykają nos w nie swoje sprawy.
14/04/2012 9:09:24
leenqqq superowe ;]
14/04/2012 8:00:45

Informacje o xlovedreamerx


Inni zdjęcia: :* patrusia1991gd:* patrusia1991gdJa patrusia1991gd... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24