photoblog.pl
Załóż konto

Hej :).

 

 

 

 

 

Z okazji dzisiejszego specjalnego dnia dodaję dzisiejsze słodycze ^___^.

 

TŁUSTY CZWARTEK 2024 ... pokazuję tegoroczne słodkości  # POLANE CZEKOLADĄ I POSYPANE POSYPKĄ DONUTY Z NADZIENIEM O SMAKU COLI  # PĄCZKI OBLANE LUKREM Z MARMOLADĄ RÓŻANĄ  <3.

 

Takie u mnie w tym roku. By podtrzymać tradycję moja rodzina zawsze wybiera coś klasycznego, a także lubimy wspólnie popróbować nowości. Nowością dla nas tym razem są te donuciki. Nadzienie o smaku Coli jakie znajdują się w ich puszystym cieście to zdecydowanie coś wyjątkowego wartego spróbowania :).

 

 

 

Mam coś do przekazania. Nie są to dobre ani złe wieści, aczkolwiek pragnę poinformować, że z dniem dzisiejszym...

WŁĄCZYŁAM MOŻLIWOŚĆ PISANIA U MNIE POD NOTKAMI KOMENTARZY BEZ KONIECZNOŚCI REJESTRACJI NA PhotoBlog.pl, CZYLI TEŻ INACZEJ MÓWIĄC MAM NA MYŚLI, ŻE NIE TRZEBA JUŻ POSIADAĆ TU KONTA ABY PISAĆ KOMENTARZE NA MOIM FOTOBLOGU :).

Odkąd właściciele tego miejsca wnieśli opłaty za prowadzenie własnego bloga, zdecydowałam tak a nie inaczej i dałam nieco więcej możliwości ^^.

PS: Proszę tylko pamiętać, że w internecie nie ma czegoś takiego jak anonimowość. A więc pisanie komentarzy anonimowych jest równoznaczne z tym, że mam namiary na każdą osobę która dany komentarz napisze i jakkolwiek by się podpisała czy nazwała i tak będę wiedziała kim jest naprawdę ;P.

 

Jak ktoś się interesuje moim tumblr.'em to dodałam tam sporo nowych postów. Staram się nie zapominać również o tamtym miejscu. To taki zbiór obrazków i zdjęć, które z jakiegoś powodu są znaczące dla mnie, bywają sentymentami albo po prostu mi się podobają :).

 

Pogoda nie rozpieszcza. To co wczoraj się działo z aurą, zdyskfalifikowało mnie z możliwości wybrania się na spacer. Staram się korzystać ze spacerów jak najczęściej, ale w tak silny deszcz plus ten nieznośny wiatr wolałam nie ryzykować zdrowiem. Tego jeszcze brakuje bym się pochorowała i wyłożyła do łóżka z Gripexem albo jakąś inną chemią leczniczą z apteki. Wtedy to by była długa przerwa od ćwiczeń, czego bym bardzo nie chciała. Miałam już jedną taką przerwę, ale to pod koniec lata w poprzednim roku i teraz pomału próbuję odzyskać wytrzymałość w jednym ze ćwiczeń którego udawało mi się zrobić 200 powtórzeń, po czym teraz mnie łamie na następny dzień przy 50. Co do tego prawdę mówiąc z każdym kolejnym dniem będzie na pewno tylko lżej, jeżeli się nie poddam. Pamiętam jak zaczynałam kiedyś, to mam świadomość tego, że początki są zawsze bolesne, ale to tylko początki i nie ma co się zrażać. Dobrze jest próbować coś osiagnąć robiąc coś w tym kierunku. Efekty które widać, drobne efekty, powolne, ale dają lepsze samopoczucie i świadomość tego, że z każdym kolejnym miesiącem jest się lepszą wersją siebie. Tylko ta pogoda, niech się w końcu polepszy, bo spacerki to spacerki, ruch i zdrowe świeże powietrze zawsze na plus :D.

 

Mój Ukochany i ja, czyli MY,  to już więcej jak rok <3. Leci nam roczek i jeden miesiąc odkąd jesteśmy razem. Pragnę iść z Nim drogą szczęćia całe życie :*.

 

 

NUTA NA DZIŚ:

 Pitek - Nie bez powodu 

<kopiuj/wklej> w YouTube

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Dodane 8 LUTEGO 2024
325

 

 

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ... ale nigdy tym, którzy tylko marzą.

Więc obudź się i działaj. Każdy dzień jest szansą na Twoje szczęście.

 

 

 ZAJRZYJ TEŻ NA MOJE INNE STRONKI: 

 ( STRONA OTWORZY SIĘ PO KLIKNIĘCIU W LINK)

FACEBOOK ---> https://www.facebook.com/avekitty

MOJE RYSUNKI ---> https://www.facebook.com/AveKittyART

INSTAGRAM ---> https://www.instagram.com/ave_kitty/

BLOGSPOT ---> http://avekitty.blogspot.com/

TUMBLR. ---> https://xavekittyx.tumblr.com/

IMVU ---> https://avatars.imvu.com/avekitty

MOJA POWIEŚĆ ---> https://www.facebook.com/Ania.Ave.Kitty/

YOUTUBE ---> https://www.youtube.com/channel/UCt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw

 


 

~elo tak? to powiedz kim jestem;)
09/02/2024 21:22:39
Photoblog.PRO xavekittyx Elo elo... fajnie, że wiem kim jesteś i skąd klikasz, ale nie muszę tu pisać tego, nie muszą wszyscy czytać skoro piszesz anonimowo. Może kiedyś się natkniemy na siebie na mieście, bo Stolica wcale nie jest tak ogromna jeśli chodzi o spotkanie kogokolwiek ;).
Dziękuję za odwiedzinki u mnie na fotoblogu :).
09/02/2024 21:59:12
~elo A kto wie, może kiedyś na siebie wpadniemy. Pozdrowienia piękna i miłego dnia życze
10/02/2024 12:16:26
Photoblog.PRO xavekittyx Bardzo dziękuję i wzajemnie dla Ciebie :).
10/02/2024 14:33:04

Photoblog.PRO damianmafia Tak to już ponad roczek razem :* oby ten rok był jeszcze bardziej piękniejszy :*
08/02/2024 15:13:41
Photoblog.PRO xavekittyx Tak to się stało... szczęście ze szczęściem się spotkało i bardzo mocno pokochało ❤️. Rok nam zleciał w miłości i niechaj to uczucie kolejnym roczkiem w naszych serduszkach się gości ❤️.
Mój kochany Koteczku :* bardzo tego pragnę :*
08/02/2024 15:20:50

Informacje o xavekittyx


Inni zdjęcia: Blee zyciepomolesyowaniu6 + 6 + 6 + 6&#179; + 6& melckorSynuś glodomorwk natalka89rokWiosna rafal1589Kabel ziemny wittchen3Mała rozgrzewka natalka89rokChwilo trwaj... meczycielkaklawiaturyPart step back pamietnikpotworaTyskiego ciąg dalszy. ezekh114Zafundowano nam. ezekh114