Photoblog.pl

Załóż konto

SŁODKOŚCI :3

Wyświetleń: 270

Hej :).

 

 

 

 

 

Moje dzisiejsze 'umilacze chwili' ^___^.

 

SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA! <3

 

Tak prezentują się DONUTY Z CANDY POSYPKĄ I NADZIENIEM O SMAKU MANGO. Wypróbowane biedronkowe pychotki. Moje polecanko <3.

 

# galaxy and sweets

 

 

 

Środa. Dzisiejszy dzień uświadomił mi jak bardzo trafne miałam i nadal mam domysły co do sytuacji, których moje oczy nie widziały. Chyba zacznę ufać jeszcze bardziej swojej intuicji, przeczuciom i wewnętrznemu głosowi, który w jakimś sensie każdy z nas ma i to on kieruje jakie lepiej jest podejmować działania czy też wskazuje kierunek dalszej drogi. Siedzę i kontynuuję rysowanie Lauri'ego przy tym... MUZYCZKA:

 Lil Peep - vibe (Official Audio) 

<kopiuj/wklej> w YouTube

Jak ja dawno tego rapera nie słuchałam. Po prostu starałam się nie słuchać, bo za każdym razem kiedy włączam jego nuty, to we mnie się 'odpala' automatycznie dążenie do czegoś za wszelką cenę w różnych aspektach życiowych. Lubię jego muzykę i styl, niektóre 'kawałki' nawet bardzo są w moim guście, ale ich działanie z jednej strony jest przyjemne i kojące / a z drugiej daje poczucie chęci dokonania zmian które jak ja to ujmę mogą być bliskie przekroczenia granicy osobistego bezpieczeństwa, daje poczucie siły w dążeniu i realizowaniu jakichś tam już dużo wcześniej obranych celów. Trudno jest mi o tym pisać. A najciekawsze jest to, że ja celowo wcale nie weszłam na jego kanał posłuchać, wcale nie przyszły mi chęci na to. Przypadkowo po prostu natrafiłam na randomowy filmik w necie którego podkładem muzycznym była właśnie taka a nie inna nuta ;P.

Z rysunkiem dużo poszło do przodu. Postać już skończyłam szkicować. Teraz ogólnie pozostało mi jedynie popracować nad tłem i mam na nie znakomity pomysł. Jak skończę ze szkicami po całości to wrzucę niepokolorowane :).

Jak by co link do mojego Fanpage'a z rysunkami, artami, jak również projektami - wszystko moje, autorskie:

https://www.facebook.com/AveKittyART

Działam tam od niedawna ^^.

 

Moje Marzenie tulkam gorąco. Wiedz, że moje szczęście naprawdę jest w Tobie i tylko Ty możesz mnie uszczęśliwić. Z dnia na dzień stałeś się moim całym światem. I pomimo tego zła jakie dzieli razem z dobrem świat, ja zawsze jestem gotowa stanąć do walki i gotowa tą walkę zwyciężyć, mając w swoim sercu Ciebie. Miłość i szczęście zawsze zwycięży, pamiętaj, nigdy nie zapominaj o tym. Bynajmniej ja znam jak silna potrafi być miłość, pamiętam to wszystko ile wspaniałego zrobiłeś dla mnie i nigdy nawet nie potrafiłabym zapomnieć o tak wyjątkowej osobie jaką Ty jesteś <3.

 

 

NUTKA NA DZIŚ:

 Ellinoora - Funeral Song | Vain elämää | Nelonen 

<kopiuj/wklej> w YouTube ... ale daję również linka, jak gdyby co:

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=yxR2zLDUetM&list=LLt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw&index=13 

Kocham Lauri'ego, uwielbiam Jego spojrzenie na tym video. Słodki facet z niego, taką urodę ma, nawet mi się bez tych piór we włosach podoba w takiej eleganckiej wersji. Bynajmniej bardzo mi się to podoba, że na scenę ma dłuższe włosy z piórami i umalowane oczy, a na co dzień jest właśnie taki elegancki i jak widać zupełnie inny w swoim prywatnym życiu i zupełnie inny na scenie - tak powinno być - doceniam jeśli ktoś ma kulturę dostosowania się do miejsca w którym przebywa i do roli jaką w tym miejscu pełni. Kiedyś inaczej postrzegałam świat, ale teraz nie wyszłabym na ulicę z facetem który dla przykładu miałby makijaż. Co nie zmienia faktu, że nadal mi się podobają rockowi faceci z podkreślonymi na czarno oczętami i niecodziennym 'lookiem', lubię wydziaranych i stylowych ;).

Wyobrażam sobie jakbym ja śpiewała dla niego tą piosenkę, której jeden z wersów jest treści:

"Mä kaipaan sua aina"  /  "Zawsze za tobą tęsknię"

Aż mi się przypomniało jak kiedyś miałam takie pastelowe różowe włosy. Miałam, dawno to było. Trochę mi szkoda tych jasnych co mam teraz, by przefarbować je nawet na tak delikatny kolor. Ale kto wie, ja szalona jestem ponoć jeśli chodzi o wizerunek, to nie wiem, może pewnego dnia się obudzę i to zrobię :).

 

 

ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO DOBREGO :)

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
Photoblog.PRO koziorowska Uwielbiam powracać na Twojego bloga. :) A na widok tych smakołyków ślinka mi cieknie. ;)
08/12/2022 13:11:19
xavekittyx To miło :).
08/12/2022 21:50:02