Photoblog.pl

Załóż konto

MIKOŁAJKI 2022

Wyświetleń: 347

Hej :).

 

 

 

 

 

Foto z dzisiaj ^___^.

 

6 grudnia - dziś MIKOŁAJKI <3.

 

Na zdjęciu same dobrocie ^^.

Dziękuję z całego serca za pamięć o dzisiejszym dniu i przepyszną paczkę, która mnie bardzo milusio zaskoczyła. Nawet się nie spodziewałam tylu tak znakomicie dobranych pyszności. A to winko to jak zauważyłam ma w swojej nazwie słowo 'DAVID' i jest słodkie, czyli takie jak lubię najbardziej. Tulkam gorąco za to wszystko! <3

 

 

 

Moje Marzenie same myśli o Tobie są dla mnie rajem, a jeśli już cokolwiek więcej związanego z Tobą to brak mi słów by wyrazić to co czuję <3.

 

Poniedziałek spoczko minął :).

 

Wtorek. Siedzę i delektuję się słodyczami jakie otrzymałam. Międzyczasie rysuję Lauriego i nagrywam mój prywatny cover jednej z jego piosenek, która jest w języku fińskim. Nigdy wcześniej nie używałam tego języka, ale czuję się swobodnie z nim. Mój głos jest taki delikatny wymawiając słowa w tym języku. Podoba mi się. Jeśli ogólnie kiedyś zdecyduję się opublikować jakiekolwiek moje covery piosenek, to dam znać tutaj. Na razie próbuję swoich sił i nagrywam dla siebie. Kto mnie dobrze poznał w moim realnym życiu jako osobę o artystycznej duszy rysującą już od swoich pierwszych lat, to wie, że ja jestem najzaje*istsza w rysunki, a w śpiewaniu to dopiero stawiam swoje pierwsze kroki... ale wiadomo, dobrze jest popróbować różnych rzeczy i bez 'próbowania' siebie w różnych czynnościach człowiek nigdy nie odkrył by swoich talentów / w dodatku życie było by nudne robiąc tylko cały czas jedno i to samo :D.

 

BTW.: Na mój tumblr. wrzuciłam masę nowych postów, LINK:

https://xavekittyx.tumblr.com/ 

Wkrótce dokładka ;).

 

MUZYCZKA NA DZIŚ (nie rapy, rockowe/gitarowe klimaciki) :

 [HD] Julien-K "California Noir" - Official Video - 4K 

<kopiuj/wklej> w YouTube

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
waferowa Ile pyszności!
07/12/2022 14:47:02
Junior majakudosz Wygląda pysznie :)
06/12/2022 19:02:08
xavekittyx Dziękuję :).
06/12/2022 19:12:07

Facebook fanpage