Photoblog.pl

Załóż konto

MÓJ ART/RYSUNEK 'ITSOKTOCRY'

Wyświetleń: 390

Hej :).

 

 

Foto zrobione dzisiaj / mój rysunek już ukończony ^___^.

Mój nowy ART / RYSUNEK portret rapera o imieniu Larry, znanego jako 'ITSOKTOCRY' <3.

Trochę przy tym posiedziałam. Oto efekty :).

 

Można zobaczyć jak całość wyglądała przed pokolorowaniem gdzie widać było jedynie moje szkice. KLIK W LINK:  https://www.photoblog.pl/xavekittyx/175940534 

Praca inspirowana klipem muzycznym:   ITSOKTOCRY - LIL LOCK PICK ... LINK:

 https://www.youtube.com/watch?v=f_4aN-Rb7d4&list=LLt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw&index=4 

Wykonanie: 100% czarny długopis żelowy 0,7 mm + kredki (nie będę reklamowała firm, aczkolwiek posiadam setki kredek, które są moim wieloletnim zbiorem i nawet nie liczyłam ile kolorów używałam)

Styl: realizm / surrealizm / fantasy / detalizm / szkic w kolorze / miejscowo delikatny dotwork / cienki kontur / zanikające, lekkie linie / mnóstwo drobnych elementów / przenik jednego obrazu w drugi / kaligrafia / zastosowanie ozdobnych liter / lettering

Kolorystyka: odzwierciedlenie ambientowego oświetlenia w postaci galaxy oraz wpływ kolorowego światła na przedmioty i postać / gradientowe, płynne przejścia barw / manipulacja kontrastem, światłocieniem / delikatny wizualny trójwymiar (efekt 3D)

Format: A4

 

# draw   # drawing   # illustration   # sketch  # art   # realism   # realistic drawing

# artist   # creative   # handmade   # beautiful   # portrait   # artlife   # my artwork

# colorful    # caligraphy   # tattoo font   # rękodzieło   # sztuka   # jak tatuaż

# dziara na papierze   # projekcik   # galaktyczne klimaty

 

 

Piątek. Moje Marzenie moje oczęta wypatrzyły Ciebie dziś. Tęskniłam by Ciebie zobaczyć, pomimo tego, że przecież widziałam nie tak dawno. Zimny dzień był. Dobrze, że grzałeś sobie dłonie w kieszeniach i że miałeś zimową kurtkę na sobie. Sama nie wiem jak określić kolor tej kurtki, ale chyba trafię jeśli to 'khaki', hah, ja jestem dobra w kolory, no wiesz przecież. Miała futerko przy kapturze i te futerko to bardzo Tobie ładnie było z nim, tak ślicznie. I czarną czapkę carhartt miałeś też. Piękny, przystojny z Ciebie facet jest, taki po prostu bardzo w moim guście. Ale to wiesz już. Choć jest jeszcze wiele czego nie wiesz. Wiele mi jeszcze o sobie nie powiedziałeś, ale ja naprawdę dużo wiem o Tobie. Nawet wiem o tym mieście, w którym kiedyś mieszkałeś i próbuję poznać te miasto. Ja zawsze jestem dobrze nastawiona do osób z mniejszych miejscowości. Również przez jakiś czas zamieszkiwałam owego czasu w malutkim mieście i dobrze się czułam jako rodowita warszawianka będąc w mniejszym przez około 3 tygodnie, ale przynajmniej poznałam jak wygląda życie w mniejszym mieście. Ale wiadomo, że często wiele osób wyjeżdża do większych miast za pracą. Również musi być wiele tego nad czym się zastanawiasz idąc. Jesteś tajemniczy. A ja też zaczęłam być tajemnicza i to dzięki Tobie. Mam muzyczkę dla Ciebie, łapaj, wiem, że lubisz takie jak ta:

 Shellerini - Restart feat. Gibbs, Paluch, Sarius (prod. Gibbs) 

Dorzucam też cosik takiego o, bo czemu nie:

 YBE - MI DROGA FT. PAULA DEANDA [MUSIC VIDEO 2020] [SPANISH] 

<kopiuj/wklej> wyróżnione tytuły w YouTube

Tulkam serdecznie Ciebie <3.

 

Siedzę sobie, zajadam szarlotkę plus serniczek i popijam czarną kawą. Łikendowy vibe, muzyczka i znakomity nastrój. Ogarniam żeby coś kolejnego narysować - zbieram do tego siły i motywację w sobie, rozglądam się za inspiracją i chyba już znalazłam :).

A takie tam filmiki obejrzałam na YouTube, dam linki:

https://www.youtube.com/watch?v=uEMtLLhbK8M&list=LLt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw&index=2

https://www.youtube.com/watch?v=dUpoe2oR5ZE&list=LLt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw&index=2

Nie wiem czemu, ale poczułam potrzebę poznania słów które używa się tylko w zakładach karnych albo których używają przestępcy i z tych słów czy też zwrotów robię sobie swoją prywatną notatkę, ale być może kiedyś się tym po części podzielę... nie powinnam nigdy tego poznawać, ale przypadkowo usłyszałam trochę i mnie zainteresowało :P.

 

MILUSIEGO WEEKENDU! :)

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
padholder niezły ten rysunek :)
19/11/2022 12:28:04
xavekittyx Sporo pracy w niego włożyłam. To fajnie, że się podoba :).
19/11/2022 17:20:11
padholder jak dla mnie rewelka
20/11/2022 6:18:53
xavekittyx Dziękuję :).
20/11/2022 15:07:12