Photoblog.pl

Załóż konto

GRUDNIOWY WSCHÓD SŁOŃCA

Kategoria:
Fotografia
exif
Wyświetleń: 424

Hej :).

 

 

 

 

 

Wszystkie 6 zdjęć zrobiłam tego samego dnia, dokładnie 27.12.2020 około godziny 7:00 rano... malownicza fotorelacja ^___^.

 

GRUDNIOWY WSCHÓD SŁOŃCA - Ave Kitty Photography <3.

 

Mama obudziła mnie tego dnia i przyniosła mi do łóżka gorącą herbatę. Ciężko było mi się przebudzić ze snu. Otwierając oczy zobaczyłam swój pokój w bardzo nastrojowym ubarwieniu w odcieniach różu i czerwieni. Z lekka podniosłam się z łóżka, wzięłam łyk z kubeczka i spojrzałam w okno. To była bajka. Od dawna nie widziałam tak barwnego nieba i to w grudniu. Popatrzyłam pare sekund dopijając herbatkę i znów przytuliłam się do poduszki. Czułam się niewyspana i chcąc nie chcąc zamierzałam zasnąć. Lecz moje serce i oczy pragnęły bym chwyciła aparat fotograficzny i uwieczniła w kadrach ten rozkoszny widok. Po minucie zerwałam się z łóżka, otworzyłam okno i zaczęłam focić. Moje ciało przeszywał chłód, a delikatne dłonie choć coraz zimniejsze sprawnie trzymały sprzęt. Oczy wypatrywały jak najlepszych ujęć. Drżałam, zachwycałam się pięknymi momentami. Cieszyłam się, że zapisuję te widoki nie tylko w pamięci. Zdjęcia jak widać udały się bardzo, a ja troszku miałam przeziębienia przez jeden dzień ale już wyzdrowiałam :).

 

 

 

Myślę, że to już ostatni wpis, jaki dodaję w 2020 roku. Kończy się ten rok, a za niedługo rozpocznie się następny. Do Sylwestra pozostało niewiele czasu :).

 

Postanowień noworocznych nie mam. Podoba mi się jak jest i nie chcę nic zmieniać w sobie czy też w swoim życiu. Chyba osiągnęłam już wszystko co chciałam osiągnąć, oprócz tatuaży które jak na razie są moim odległym marzeniem. Jedyne co postanawiam, to będę kontynuować to co trwa - czyli: miłość, sukcesy, pracę, blogowanie, bycie fotografem, pisanie wierszy, rysowanie, eksperymenty z kolorami na włosach. Pragnę rozwinąć skrzydła w tym co lubię robić najbardziej. Nie potrzebuję nic więcej, jak tylko zatrzymać przy sobie to co mam i ludzi których kocham <3.

 

 

 

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,

.

SPEŁNIENIA PLANÓW ŻYCIOWYCH,

.

RADOŚCI W KAŻDYM DOMU

.

I WOKÓŁ SAMYCH SERDECZNYCH LUDZI.

.

 .

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2021 !!!

 .

<3 <3 <3

 

 

PS: Kiedy nadejdzie 31 grudnia 2020 r. godzina 18:00, to będzie oznaczać, że ja i mój ukochany zaczniemy razem nasz wieczór sylwestrowy i powitamy razem 2021 rok :*.

 

 

 

MOJE STRONKI:

.

 FACEBOOK ---> https://www.facebook.com/avekitty

 INSTAGRAM ---> https://www.instagram.com/ave_kitty/

 BLOGSPOT ---> http://avekitty.blogspot.com/

 TUMBLR. ---> https://xavekittyx.tumblr.com/

 IMVU ---> https://avatars.imvu.com/avekitty

 MOJA POWIEŚĆ ---> https://www.facebook.com/Ania.Ave.Kitty/

YOUTUBE ---> https://www.youtube.com/channel/UCt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
abruniowelove Wow jakie kolorki <3
06/01/2021 20:11:10
xavekittyx Kolorki nieba tego dnia jak fociłam wschód słońca były cudowne. Musiałam uwiecznić na zdjęciach. Dziękuję bardzo, że się Tobie moje zdjątka podobają :).
06/01/2021 22:44:45
dawste Cudowne zdjęcia takie widoczki warto fotografować ❤️ Masz talent do robienia zdjęć i lubie oglądać takie widoki twojego autorstwa. Miłe życzenia napisałaś oby się spełniły kochana moja :* :* :*
30/12/2020 22:58:16
xavekittyx Kochany Dawidku, jak najbardziej warto fotografować, ale na żywo zawsze są o wiele piękniejsze takie kolorowe poranki ❤️. Milutko mi piszesz i sprawiasz mi swoimi komentarzami zawsze szczęście :*. Dziękuję kochany mój, że tak uważasz i że lubisz oglądać moje fotografie ❤️ :*.
Chcę bardzo, aby się spełniły szczególnie te nasze co będziemy życzyć sobie o północy w sylwestrową noc ❤️❤️❤️. Tak bardzo kocham, tulę i całuję Ciebie :* :* :*.
30/12/2020 23:08:02
dawste Warto mieć takie ciekawe zdjęcia :D Mam nadzieje że ten nowy rok będzie lepszy :) Miło będzie usłyszeć życzenia od ciebie. Kocham tulciam i całuję Ciebie Aniusiu :* :* :*
30/12/2020 23:13:37
xavekittyx Kochany mój Najdroższy w świecie kocham Cię Dawidku ❤️❤️❤️ :* :* :*.
30/12/2020 23:15:07
sweeeeeettt Piękne bajkowe widoki- jednocześnie jak najbardziej prawdziwe... Wszystkiego Najlepszego dla Was na Nowy Rok :*
30/12/2020 12:00:34
xavekittyx Bardzo miło, że widoki wschodzącego słońca jakie uwieczniłam tutaj na swoich fotografiach się Tobie podobają <3 :).

Dziękuję bardzo :) :*. Również życzę Wszystkiego Najlepszego dla Ciebie i Twojego faceta, z którym obecnie jesteś.
30/12/2020 17:34:08

Facebook fanpage