Photoblog.pl

Załóż konto

WŁOSY WIATREM UKŁADANE :)

Kategoria:
Ave Kitty
exif
Wyświetleń: 408

Hej :).

 

 

 

Fotka z 03. 08. 2018 r. ^___^.

 

Jedziemy w świat, a we włosach wiatr... <3.

 

Ave Kitty bez grzywki XDDD.

Takiego selfiaka sobie strzeliłam w podróży jak mijałam granice Warszawy. Wieeem, że to nieco niebezpiecznie tak się wychylać z okna pojazdu, ale chyba szalona jestem na punkcie zdjęć i bardzo chciałam takie ;D.

Zazwyczaj wiatr mi rozwala fryzurę... a tutaj fajnie mi włosy fruwają w powietrzu *.*.

To nawet przyjemne uczucie jak wiatr unosi włosy. Zawsze było, jest i będzie to dla mnie przyjemne. Jedynie tego dnia miałam ubrane soczewki i trochę niekomfortowo z tym wiatrem w oczach się czułam, ale dało się przeżyć :P.

 

 

No i jest dzisiaj notka! :)

 

Czuję się już oki. Pogoda jak miała być, tak i była wspaniała za dnia, ale jakoś wolałam się zrelaksować w domciu. Dobrze mi zrobił taki odpoczynek. Za to jutro to już na pewno muszę się wybrać na spacer i na zakupy ;).

 

Moje Szczęście ma nowy aparat fotograficzny. Cieszę się razem z Nim <3.

Jak sobie pomyślę ile lat ma mój sprzęt, którym robię zdjęcia (moja kamera), to ona chyba jest nie do zdarcia. Mam ją już 10 lat i służy mi wiernie do dziś. Pamiętam jak odkładałam na nią kasę w wieku 12-13 lat i ten moment jak ją kupowałam w sklepie. Wtedy jeszcze nie pracowałam, byłam młodziutka, ale za dobrą naukę w szkole otrzymywałam stypendia naukowe... to nie było dużo pieniędzy, ale z paru lat dałam radę uzbierać na wymarzoną kamerę, bo rodzice mieli wiele, ale ja chciałam mieć swoją na własność :).

Aktualnie focę nie tylko tą kamerą. Mam także swojego fona, który również upatrzyłam sobie pod kątem robienia zdjęć. Pożyczam również lustrzankę mamy. A także zdarza mi się wogóle robić zdjęcia czyimiś aparatami fotograficznymi, jeśli mam taką możliwość czy też okazję :).

Przez moje ręce przewinęło się sporo, jeśli chodzi o fotografię i jej wykonywanie. Dla mnie najciekawsze z czym się spotkałam jest to, że sprzęt mający mniej megapikseli potrafi zrobić lepsze zdjęcie od tego, który ma ich trochę więcej. Zawsze lepiej jest więc przed zakupem wypróbować dany model i porównać go z innymi... wiem, że w wielkich miastach jest taka możliwość, w galeriach handlowych są sklepy w których można wypróbować rzecz przed zakupem ;).

Achhh... wiele jeszcze by o tym pisać, dosłownie temat rzeka ;D.

 

Znajomy którego w sumie nie znam chciałby mi dobrą pracę załatwić. On mnie widział jakieś może 3 lata temu ostatnio i to tylko przez chwilę. Czarno widzę ten jego pomysł, bo mam swój styl, którego nie rzucę dla roboty, nie zniszczę tego co kocham i co przynosi mi zadowolenie w życiu (a pewnie bym musiała, bo to jednak zapowiadało by się poważne stanowisko). Nie narzekam na brak pieniędzy. Oczywiście miło z jego strony za taką propozycję, z której niestety nie będę mogła skorzystać. Jak na razie nie podjęłam żadnej decyzji, ale prawdopodobnie nie będę już ciągnęła w przyszłości dalszej rozmowy o tym. Zresztą on mi nie obiecywał nic pewnego, tylko że mógłby coś poszukać dla mnie.

 

 

MOJE STRONKI:

.

~ FACEBOOK ~

~ INSTAGRAM ~

~ BLOGSPOT ~

~ TUMBLR. ~

~ IMVU ~

~ MOJA POWIEŚĆ ~

"Serce, które nie potrafi kochać"

~ YOUTUBE ~

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
abruniowelove Z wiatrem Ci do twarzy :)
28/04/2019 12:43:51
xavekittyx Bardzo mi miło ^^. Dziękuję bardzo <3 :).
28/04/2019 13:53:33
kooalas Co tu duzo pisać . Zjawiskowa Pani Kitty jest <3
26/04/2019 17:46:10
xavekittyx Jak milutko powiedziane ^^ <3 :).
26/04/2019 18:03:18
srebrzysta Wiatr, to najlepszy fryzjer :)
25/04/2019 21:56:08
xavekittyx Natura czyni cuda :).
26/04/2019 0:26:01
marianfoto Hi hi jak reklama szamponu do włosów / ładnie
25/04/2019 6:30:10
xavekittyx Cieszę się, że fotka się podoba. Dzięki :).
25/04/2019 20:25:04
dawste Wiatr we włosach jak cudownie <3. twoje soczewki i makijaż cudo :*
ahh pamiętam twój szalony pomysł kotuś :* aby zrobić takie właśnie foto i udało się jest super !!!
25/04/2019 0:27:10
xavekittyx Pamiętam jak dzisiaj jak siedziałeś koło mnie w tym busie. Wiatr rozwiewał mi włosy, owiewał mnie takim ciepłym/przyjemnym podmuchem. To była taka kochana podróż, chcę takich więcej przy Tobie i z Tobą Dawidku ♡.♡ ☆★☆ :* :* :*.
Jak milusio, że mój makijaż się Tobie podoba ^^. A te soczewki to od Ciebie kochanie, są piękne... dziękuję bardzo za to wszystko, chcę jeszcze takich chwil i Ciebie ;* ;* ;*.
25/04/2019 0:51:10
misiekrasta Ale odjazd.... Ja się boję ;) fajne soczewki
24/04/2019 23:39:41
xavekittyx Czasem bywam szalona i lubię jak mi wiatr włosy rozwiewa w czasie jazdy :).
Tak, soczewki przepiękne mam w oczach. Dzięki, że się podobają :).
25/04/2019 0:05:00