Photoblog.pl

Załóż konto

Zdjęcia z Kasią wyszły cudownie.. ! Chciałabym żeby nasza współpraca nie zakończyła się tylko na jednej sesji ;) Zapraszam do oglądania i chętnych do sesji ze mną !

POZDRAWIAM !

Dawno mnie tu nie było.. :(  Zdjęcia Marissy ! :) Śliczna mała modeleczka.. Urocza <3 !

Chętnych zapraszam na sesje! piszcie na fb ;) Wakacjee to obiecujący czas ciekawych ujęć :)

Pozdrawiam ! :D

 

Hej wszystkim ! Dodaje zdjęcia z wypadu z Kasią na maki.. Są śliczne.. Nie mmogłam przegapić okazji na szał zdjęć w makach :D Zdjęcia lekkie i przyjemnie ;) Czekajcie na nowości bo jest ich dużo ;D No i zpraszam do komentowania, lajkowania, i odwiedzania mojego bloga a przede wszystkim do udziału ze mną w sesjach ;) !

Pozdrawiam ! ;)

Wstawiam fotki z fantastyczną modeleczką:

~Katarzyna M.

Co o nich myślicie? ;) Mi się baardzo podobają ;3

.

Zapraszam na sesję również innych! Z Janowa Lubelskiego, Urzędowa czy Kraśnika ;) Oferuje bardzo ciekawą sesję i dobrą atmosfere zupełnie za darmo :D !

.

Niebawem wstawię zdjęcia z wczorajszej nocy kultury w Lublinie! Dla fotografa było to wspaniałe widowisko ;) Polecam jak najbardziej wszystkim wybrać się za rok koniecznie z aparatem i złapać obiektywem wszytkie piękne rzeczy :) !

.

Wstawię również fotolerację z wypadu do Muzeum Wsi Lubelskiej :) 24 czerwca odbędzie się tam Noc Kupały czyli gwarantowane super zdjęcia :D

Ciekawych do obejrzenia tego co zapowiedziałam zapraszam za tydzień do oglądania na moim blogu ! ;)

Pozdrawiam ! :D

Ostatnio na moim podwórku pojawiło się ich bardzo dużo.. Co myślice o fotkach? ;) Komentujcie śmiało :D !

Pozdrawiam :)

Wpis woobiektywiee

"Wielkie  fotografie  powstają  jedynie  wtedy, gdy  wrażliwość  i  technika  spotykają  się  w połowie  drogi"

David duChemin

 

Kwiaty są obiektem często fotografowanym i niby tematem oklepanym a nikt nie może oprzeć się pokusie aby uwiecznić je na zdjęciu.

Za tydzień dodam równiez ciekawe zdjęcia wiosenne więc wyczekujcie z cierpliwością :) !

Zapraszam na sesję wiosenną! Gwarantuje super atmosfere, dużo zabawy oraz ciekawe ujęcia ! :D Od soboty mam czas do 8 maja także chętni pisać na fb ! ;)

Pozdrawiam . :DD

Wpis woobiektywiee

Witam ! :) Jak zawsze na wstępie chciałabym wam podziękować za odwiedziny na moim blogu! Cieszę się bardzo że podobają wam się moje zdjęcia :) Szykuje bardzo dużo nowości! Chciałabym wam pokazać Janów Lubelski z innej perspektywy..

Zachęcam was do odwiedzenia strony Fotoklub Kraśnik! W galeriach autorskich znajdziecie również moją galerie! :)

Pozdrawiam ! ;)

Wpis woobiektywiee

Dziękuję za frekwencje na moim blogu ! :D Bardzo mnie to cieszy że tak chętnie go oglądacie :) Ostatnio ponad 1000 wejść !!!! Wow :D ! Staram się wrzucać regularnie fotki. Mam ich baaardzo dużo i wątpię czy udało by mi się podzielić wszystkimi z wami.

Myślę nad kolejnymi konkursami. Tak mało brakuje mi zawsze do 1 miejsca. Jednak zawsze słyszę miłe słowa dotyczące moich zdjęć no i wskazówek, które bardzo mi się przydają :) Jutro dodam coś wiosennego :D

Pozdrawiam !!! :D

Zdjęcia z cudownej sesji z Alicją ! :D Za tydzień dodam zdjęcia z nowej sesji ! Dużooo nowości ! Chętnych również zapraszam do współpracy ;) Chciałabym się też pochwalić że zajęłam 3 miejsce w konkursie "ZIMA W OBIEKTYWIE" !!! :D Miałam też pierwszą w swoim życiu wystawę moich zdjęć ! :D  Oczywiście następne konkursy też się szykują ;)

Pozdrawiam Kinga ! :)

Wpis woobiektywiee

Zdjęcie baardzo stare.. Początki fotografii. Każde zdjęcie powstaje w głowie fotografa. Bardzo ważna jest nasza wyobraźnia, postrzeganie świata, odpowiedni kadr który uchwyci wszystkie piękne chwile w naszym życiu. Nalezy wierzyć w siebie i w swoje umiejętności. Być wytrwałym a krytykę przyjmować ze spokojem zastanawiając się czy ten ktoś ma rację. Daj z siebie wszystko ! Ile dajesz tyle otrzymujesz. Nie zniechęcaj się niczym.

 

*

Zrozumiałam nareszcie że nieważne jaki masz aparat.. Ważne co potrafisz z nim zrobić.

*

pozdrawiam Kinga ;)

Nareszcie ferie! Niestety bez śniegu :( W tym roku jednak udało mi się uchwycić trochę zimowej aury :) Wzięłam udział w kolejnym konkursie.. trzymajcie kciuki bo niedługo wyniki ! :D Czekam na ładną pogodę aby wyjść w plener z modelem/modelką :) Teraz mam bardzo dużo czasu na zdjęcia więc chętni pisać, nikomu nie odmówie :D !

Pozdrawiam :)

Hej ! :)

Dawno mnie tu nie było.. Wiele się w moim życiu wydarzyło jeśli chodzi o fotograwie m.in. dostałam wyróżnienie w konkursie TO DOBRY KONKURS PORTRET/2 EDYCJA. Dla mnie jest to duże osiągnięcie. Zgłoszeń było bardzo dużo więc cieszę się ogromnie z wyróżnienia. Słowa, które mi napisali dały mi  mobilizacje na dalsze działania. Przyszła zima.. nareszcie ! :D "polowałam" na zwierzęta :) Wróble najbardziej zrobiły na mnie wrażenie. Resztę zdjęć dodam za tydzień równie ciekawych dlatego zapraszam do oglądania ! :D

Pozdrawiam Kinga .

Wpis woobiektywiee

"Rób tyle zdjęć, jakbyś robił je na kliszy, wtedy trzy razy pomyślisz, zanim naciśniesz spust migawki.

Idź w jakość, nie ilość"

 

Znowu zaskoczyliście mnie aktywnością na moim blogu :) 1000 to spora liczba :D Dzięki ! :D ;) Zapowiada się fajnie. Do niedzieli ! :) I miłego piątku 13 ! ;D