>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 20 MAJA 2008 , exif
139
Dodano: 20 MAJA 2008

ŻYciE JesT JednO

  • KoBiEtA JeSt jAk bMw pIęKnA,SzYbKa i dUżO TrZeBa zRoBić By ją MiEć..;p


Pozdro dla:
Klaudi F
Baczka
Kojota
Kujona
Karolinki
Dominiki
Oliwi

www.ashieee.fbl.pl
www.bosses.fbl.pl
www.mz150kojot.fbl.pl
www.loleczek999.fbl.pl
www.motochlopcy.fbl.pl
www.irma159.fbl.pl


                                   POZDRAWIAM 


Komentarze

~kabaan ale to jest Honda a nie BMW
29/05/2008 17:23:15
nowawiesolka Heh ;d A ja motorów nie lubie, wole samochody, które trochę szybko jeżdżą ;D :*
24/05/2008 0:23:15
Użytkownik usunięty A dla mnie to pozdro nie ma;(
20/05/2008 17:04:00

Informacje o wojtek64


Inni zdjęcia: :) pattusia91gdZ Alfikiem pattusia91gdNa zamku pattusia91gd200 pattusia91gd:) pattusia91gdNa zamku pattusia91gd;) pattusia91gdZamek pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gd