Photoblog.pl

Załóż konto

nie musze nic nikomu udowadniać. 

2013/12/30   

..

« następne   poprzednie »
..

Czuję się tak lekko , taka pełna pozytywnych emocji..
Wszystko zmierza w tą dobrą stronę, dosłownie wszystko. 

po pewnych przemysleniach doszłam do wniosku, że przez te pare lat zapomniałam o sobie. zapomnialam czego tak naprawdę chciałam , czego wymagałam od życia nawet jako mała dziewczynka..
A chciałam tak wiele. i dalej chcę,będę do tego zmierzać , i to nie od jutra tylko od dziś , od teraz.
Chcę być w końcu pełna szcześcia.Chce poznac faceta który zrobi chociaz jedną rzecz o której  zawsze marzyłam, chce oddać mu swoje serce i duszę, chce poczuć co to jest miłość i normalny związek.Kiedyś pewien kolega powiedział mi że ja nie potrafie kochac, zaprzeczyłam mu, ale teraz juz wiem , że miał racje , ja nie potrafiłam kochac, nie potrafiłam widzieć tych dobrych chwil, tylko same negatywy. tak naprawdę bałam się kochać , bałam się pokazać swoje uczucia. nie chciałąm byc zraniona. teraz chce kochać , chce czuć , że daje dla kogoś swoje serce a on się nim zajmie. chce widzieć jak ta osoba sie starzeje obok mnie chce widziec ją każdego rana odrazu po przebudzeniu, patrzec gwiazdy o których już zapomniałam, chce po prostu żyć i spełniac wszystko o czym marzę.

2 komentarze
whitenigger  - 30/12/2013 14:51:35
przykro mi ale nie bawie się w to , co innego jakbym miała pomóc komus potrzebującemu.:)
lovere  - 30/12/2013 14:44:41
Hej ! Z góry przepraszam za spam :)
Mam prośbę czy mogłabyś polubić mojego fanpagea na facebooku? :) tutaj link https://www.facebook.com/SHStrzelceOpolskie Bardzo mi na tym zależy a Tobie zajmie to 5 sekund ;)
Przy okazji możesz wziąć udział w banalnym konkursie na moim blogu (link na fb) do wygrania zestawy z kosmetykami i biżuteria!! Gorąco zapraszam !

Pozdrawiam Marta :)

Najnowsze wpisy

;p

 

..

 

Wpis whitenigger

 

.

 

Wpis whitenigger

 

Wpis whitenigger

 

Wpis whitenigger

 

*_*

 

Wszystkie wpisy