photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 26 LIPCA 2013

!

Przeżyliśmy Mighty! 25 godzin powrotu, ale wspomnienia, ludzie, atmosfera, koncerty - niesamowite! No po prostu jestem dalej zachwycona, mimo zę wróciłam we wtorek to dalej zmęczona. 1000 km na stopa w obie strony, najpierw Kato - Cieszyn - Nowy Jidic - Praga, nocka w Pradze to sobie posiedzieliśmy ze Snochem, Benkiem i Kasią przy piwie i padliśmy ja muchy, na drugi dzień dołączył Damski z Mikim, rozdzieiiśmy sie na stacji i ierunek Tabor. Jakoś koło 16 w czwartek byliśmy w Taborze, rozbiliśmy obóz, potem dołączyła reszta. No i po festiwalu 7 godzin próowaliśmy sie ze Snochem wydostać z Taboru, to doszliśmy z buta jakieś 10 km dalej, zatrzymał się jakiś gościu, który powiedział ze może nas podwieźć 30 km, w końcu stwierdził zę jesteśmy spoko i dowiezie nas do D1, bo co mu tam 20 km. I na odchodne dał nam 150 koron jeszcze żebyśmy się nei zagłodzili :D na D1 po godzinie udało sie złapać ziomeczka do Brna. I jakoś 23 byiśmy na stacji benzyowej w Brnie. Nocka na stacji, rano udało nam się złapać do Ostravy. I potem z Ostravy już Cieszyn i Katowice :).

Katowice są po prostu cudowne, pokochałam to miasto, cieszę się, zę przeprowadziłam się tu a nie gdziekolwiek indziej. Zajebiści ludzie, zawsze jest co robić, no żyć nie umierać! Rozpierdolę maturę w drbny mak i wracam tu na stałe.

Czuję, ze się starzeję, robię się odowiedzialna. Dojrzałam do pewnych uczuć i decyzji. I nie rezygnuję, mimo że wiem że będzie bardzo cieżko - nie poddaję się i walczę. Nowość u mnie, zawsze bałam się działania. Owszem, dalej nie jest sprecyzowane i nie mam nastawienia 'stawiam wszystko na jedną kartę' ale robię coś, cokolwiek w tym kierunku, a nie spierdalam jak to często miało miejsce. Katowice zmieniają mentalność, a może sama zmieniam mentalność. Nie wiem, ale jest różnica, we wszystkim, widzę ją nawet z punktu własnej osoby, wiec nie wiemjak to będzie wyglądało z boku.


Przez brudne podwórka, psy bezdomne
Przez ludzi o kulach i tych co w normie
Przez bloki dziurawe, dziurawe serca
Przez noce pochmurne, dni bezwonne

 


Bunkier - Przez ulice

 

Komentarze

alasdeoptimismo świetnie piszesz, aż chce się czytać :)
30/07/2013 1:48:00

Informacje o wheneveryouwillgo


Inni zdjęcia: Walka pamietnikpotwora;) patki91gdAirshow Leszno 2025 takapaulinkaŁomonosow ? ezekh114Po-ciąg. ezekh114Droga patki91gd:) patki91gd:) patki91gd;) patki91gdLas patki91gd