waga: 52,4
wymiary:
-talia: 62cm
-brzuch: 73cm
-biodra: 89,5cm
-udo: 51cm
-kolano: 38cm
-łydka: 35cm
samopoczucie: złe
PODSUMOWANIE: wymiary niby dobre, waga niby dobra ale na zdjęciach wyglądam grubo. jak siedzę to na brzuchu mam straszne 'wałki', na nogach cellulit, dupa szeroka i czuję się jakoś ciężko. ostatnio się zaniedbałam, zła dieta, prawie zero ćwiczeń i wgl.
POPRAWA: od poniedziałku zaczynam biegać 30min na orbitreku, jeździć na rowerze jeszcze więcej, kręcić hula hopem, ściskać agrafkę między nogami (jakieś 200 powtórzeń dziennie jak na razie) i robię wyzwanie na brzuszki, które sama sobie opracowałam.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
5 TYGODNIOWE WYZWANIE NA BRZUCH:
tydzień1: robimy dziennie 100 brzuszków, dzieląc to na 4 serie, czyli po 25 brzuszków na każdą serie. przed kolejnym powtórzeniem serii, robimy 15sec odpoczynku.
tydzień2: robimy dziennie 200 brzuszków, dzieląc to na 4 serie, czyli po 50 brzuszków na każdą serię. (...)
tydzień3: robimy dziennie 300 brzuszków, dzieląc to na 5 serii, czyli po 70 brzuszków na każdą serię. (...)
tydzień4: robimy dziennie 400 brzuszków, dzieląc to na 5 serii, czyli po 80 brzuszków na każdą serię. (...)
tydzień5: robimy dziennie 500 brzuszków, dzieląc to na 5 serii, czyli po 100 brzuszków na każdą serię. (...)
WYZWANIE JEST DOSYĆ TRUDNE MOŻE, ALE ZALEŻY MI STRASZNIE NA FIGURZE I CHCĘ UZYSKAĆ SWOJĄ WYMARZONĄ SYLWĘTKĘ PRZYNAJMNIEJ DO NASTĘPNYCH WAKACJI, ŻEBY TO CHŁOPACY AŻ SIĘ ŚLINILI NA MÓJ WIDOK.