>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 23 KWIETNIA 2011 , exif
210
Dodano: 23 KWIETNIA 2011

osa? ; d

ejj wesołych świąt wszystkim, dużo miłościi i zdrówka. (;  no i spełnienia marzeń :*

Komentarze

lonelygirl15 nowy fbl , dodaję ; ***. : >
wiśka .
03/06/2011 21:04:35
rozowy0smerf <333333333333333333
01/06/2011 19:10:32
orzezwieniewplynie dobre zdjęcie ;d
28/04/2011 14:57:22
wicha694 dziękuję ; *
i nawzajem słońce<3
23/04/2011 15:28:59

Informacje o veroona


Inni zdjęcia: Cała ja ns3516/ 06 / 26 xheroineemogirlxByła piękna TĘCZA (12.06.2026r.) xavekittyx:) pattusia91gdJa :* pattusia91gdJa pattusia91gd100. pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gdJa :* pattusia91gd