Photoblog.pl

Załóż konto

 

2013/12/25   

Święta

« następne   poprzednie »
Święta

Obiecałam sobie, że już nigdy więcej się tu nie zaloguję, a tu proszę. Pomyślałam sobie, że nie mogę nie złożyć wam życzeń, ponieważ w zeszłym roku o tej porze byłam razem z wami. Dlatego Wesołych i spokojnych świąt, cudownych prezentów, spełnienia marzeń, radości, pomyślności i jedynej i ostatniej miłości :*

Miałam napisać te życzenia w wigilie jednak nie miałam dostępu do komputera. Tę wigilię spędziłam u rodziny. Była naprawdę przyjemnie. Pojadłam, pośpiewałam kolędy, potem z dziewczynami pograłyśmy na play'u. Kocham takie chwile. Dostałam taką śliczną piżamkę, o której marzyłam. A rodzice dali mi najwspanialszy prezent pod słońcem, nowy komputer < 3 Cieszę się ogromnie :) 

Już niedługo nowy rok. Za 3 tygodnie mam osiemnastkę, której nie mogę się doczekać. I mam ogromną nadzieję, że wraz z tymi urodzinami zmieni się trochę moje życie, że ten 2014 rok będzie dla mnie wyjątkowy. Że zmieni się kilka spraw. 

Podsumowując ten rok to był on dla mnie zaskakujący. Zmieniłam się i to bardzo. Zrobiłam wiele rzeczy, o których kiedys bym nie pomyslała, że zrobię. Zakochałam się. I ta miłośc właśnie mnie niszczy. W szkole też rewelacyjnie nie jest. Chociaż egzamin zawodowy próbny zdalam. W sumie to wszystko. Miejmy nadzieje, że będzie lepiej. 
Mam nadzieję, że u was też jest dobrze, że wigilię miałyście smaczną tak jak ja. No to jeszcze raz Wesołych Świąt i trzymajcie się :* Daga. 

3 komentarze
Info

Tylko obserwowani przez użytkownika vamplovex3
mogą komentować na tym fotoblogu.

loveclipse  - 29/12/2013 12:37:08
Daguś! mam nadzieje, że wszystkie Twoje marzenia spełnią się z nadchodzącym nowym rokiem! zasługujesz na to :)
vamplovex3 - 25/01/2014 13:27:57
dziękuję ♥
twinsolsen  - 27/12/2013 8:57:07
będzie moja dorosła :)

Najnowsze wpisy

Święta

25/12/2013 21:21:10