photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 31 SIERPNIA 2008

Widok na kolanach. TOP 3:0 Widok

W meczu II kolejki gr. północnej lubelskiej ligi trampkarzy młodszych, UKS TOP 54 Biała Podlaska podejmował na własnym boisku UKS Widok Lublin.

TOP w poprzednim sezonie wygrał ligę, zaś Widok musiał uznać wyższość tylko Motoru w swojej grupie. W poprzedniej kolejce TOP 54 zremisował z Motorem Lublin zaś Widok wygrał walkowerem z Vikingiem Lublinianką.

 

Od pierwszych minut rozpoczęła się ostra walka obu drużyn, jednak już na samym początku długą piłkę za obrońców dostał napastnik gospodarzy, minął bramkarza Widoku i skierował piłkę do pustej bramki mimo rozpaczliwych interwencji obrońców.

Od początku więc 1:0, po kilku minutach próbowania opanowania gry gości, w polu karnym Widoku przewraca się napastnik Białej Podlaski. Sędzia wskazuję na 11 metr. Do piłki podchodzi jeden z atakujących gospodarzy i pokonuję Bartka Wajraka, jest już 2:0.

Widok próbował atakować ale kończyło się to przeważnie strzałami obok/nad bramką, interwencjami obrońców, w ostateczności bramkarza.

Nie mineło kilkanaście minut, a TOP dostał kolejnego karnego. Po pięknym, niczym we włoskiej szkole aktorstwa boiskowego padzie, gospodarze mieli kolejną okazję na podwyższenie na 3:0 i tak się stało. Potem kapitan Białej Podlaski trafił w poprzeczkę. Do przerwy więc 3:0.

 

Po przerwie obie drużyny próbowały zmienić wynik meczu, ale te 2 karne ustaliły wynik spotkania. Widok przegrał pierwsze( i miejmy nadzieję że ostatnie) spotkanie w tym sezonie.

 

UKS TOP 54 Biała Podlaska 3:0 UKS Widok Lublin

 

Trampkarze starsi zaś, pokonali gospodarzy 3:2. Bramkę za 3 punkty strzelił Mateusz Próżniak, były zawodnik Puławiaka Puławy.

Komentarze

Użytkownik usunięty fajnee ;]
06/09/2008 12:44:05
olgturtle (: faajnie.
31/08/2008 16:55:43
smerfetka1552 ;)
Ładnie
;)
31/08/2008 12:46:03

Informacje o ukswidok


Inni zdjęcia: farewell Ozzy O. deadweather... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24