photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 5 KWIETNIA 2015

witam,witam

jest pięknie,świątecznie,rodzinnie,jedzonko <3 Czego można chcieć więcej ? 

Nacieszam się wolnym, póki jeszcze jest. Dzisiaj dzień spędze z przyjaciółką, taką piekną Agusią <3

Uwielbiam jej towarzystwo. Zwłaszcze śmiech :D

Mam dobry humor dzisiaj, i chyba nic mi go już nie popsuje. 

Czasami żałuję pewych decyzji i słów. Jednak dzisiaj niczego, co powiedziałam czy napisałam. 

Jak mi zależy na kimś, mówię to i tyle. Będzie co ma być. Mam wrażenie, ze teraz za szybko przywiązuje się do ludzi. Z jednej strony to dobrze. Z drugiej może wyjśc mi to na złe.

Ale to mi w sumie odpowiada. 

Bo jeśli ktoś jest dla Ciebie ważny, to szybko staje się osobą szczególną w życiu. Zaczyna się taki nowy rozdział, który napewno zapamiętasz.

Mimo wszystkiego,sprzeczek,niedomówień,kłótni nadal zależy Ci , to znaczy że nie chcesz tej osoby stracić.

 

Jutro lany poniedziałek. Myślałam ze znajomymi o imprezie, ale zobaczy się. Napewno coś skombinujemy.(y)

 

https://www.youtube.com/watch?v=cWwg-YSqF_U - tralalala <3 

 

,,I taką wodą być,

co otuli ciebie całą,
ogrzeje ciało, zmyje resztki parszywego dnia.
I uspokoi każdy nerw.. ''

 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika trololek.

Informacje o trololek


Inni zdjęcia: Dobrej nocki :) halinamNa krańcu Świata bluebird11M. wanderwarDziś klaudiasara47Winko. purpleblaack:* patrusia1991gd658. naginiii:) nacka89cwaJa patrusia1991gdJa nacka89cwa