Photoblog.pl

Załóż konto

 

2013/08/14   

12. opisy

« następne   poprzednie »
12. opisy
Powiększenie
Kategoria:
opisy ^^

Gdy­byśmy choć na chwilę zat­rzy­mali się i zap­rzes­ta­li wszel­kich wo­jen i sporów, zo­baczy­libyśmy że jes­teśmy ludźmi& 

 

Co spra­wia, że człowiek zaczy­na niena­widzić sam siebie? Może tchórzos­two. Al­bo nieodłączny strach przed po­pełnianiem błędów, przed ro­bieniem nie te­go, cze­go in­ni oczekują. 

 

Będą inni. Inne usta, inne dłonie, inne uczucia. Zakochamy się na nowo, wejdziemy w nowe, szczęśliwe związki. Będziemy śmiać się do łez, będziemy zatapiać w innych ramionach z poczuciem spełnienia. Zmienimy nasze plany i przestaniemy siebie w nich uwzględniać. Pójdziemy nieznanym drogami. Zaczniemy żyć dla innych. Zobaczysz, będziemy mieli nowe, świetne życia, ale nigdy nie zapomnimy siebie. Gdzieś tam w głębi serca zawsze będziemy do siebie tęsknić i myśleć jakby to było gdybyśmy wtedy nie spierdolili. 

 

Cholernie dobrze, gdy ma się kogoś komu ufa się strasznie mocno, kogoś kto jest przy Tobie, mimo że czasem nie jest za dobrze,kogoś kto będzie Cię wspierał i kochał bezgranicznie. 

 

zmienił mnie. bardziej, niż ktokolwiek. te kilkanaście miesięcy, gdy przez moje życie przeplatało się Jego imię, sprawiły, że nie jestem już tą samą osobą. ranię, bardzo mocno, choć nigdy tego nie robiłam. odsuwam się od ludzi, nie potrafiąc im ufać. bawię się facetami, tak jak zabawiono się mną. jestem tak bardzo inna, niż kiedyś. tak bardzo obca, i tak mało szczęśliwa. 

 

Jestem impulsywna. nerwowa, irytująca. wciąż za dużo palę, nie dbam o zdrowie. za dużo się martwię, jestem za wrażliwa. sprawiam przykrość sobie i ludziom na których mi zależy, jestem znakomita w uprzykrzaniu życia. często płaczę ze złości. 

 

Chuja wiesz. Chuja sobie wyobrażasz. Będę się przejmować, bo wiem, że może nie być dobrze. Są rzeczy, których jeśli się nie przeżyje samemu, nie ma szans, żeby w jakikolwiek sposób sobie wyobrazić. Jak jazda na motocyklu. Jak miłość. Jak to uczucie, kiedy łamiesz komuś serce. Ktoś łamie serce Tobie. Nie ma dwóch takich samych sytuacji. Nie ma dwóch takich samych osób. Nie ma dwóch takich samych uczuć. Nie ma, po prostu nie ma. Nigdy nikomu nie uwierzę gdy powie, że wie jak się czuję. Nic nie wiesz. Wydaje Ci się, że wiesz, wydaje Ci się, że jesteś tak głęboki, że rozumiesz, ale chuja rozumiesz. Niczego nie rozumiesz. 

 

Każdy zakochany dzięki miłości ma wrażenie, że poprzez ukochaną osobę posiada cały świat. Został mu przekazany klucz do królestwa. Nie zadaje sobie więcej pytań. Nie ma sensu szukać dalej. Całe piękno wszechświata zostało przed nim odsłonięte. 

 

Nie chcę, abyś był we mnie szalenie zakochany. Zakochanie to nie miłość. Chcę, abyś mnie kochał - czasem rozsądnie, czasem spontanicznie, nie rzucił dla mnie świata, ale się tym światem dzielił. Nie mów, że mnie nie zostawisz, nie kocha się słowami. Po prostu mnie nie zostawiaj i nie mów nic. 

 

W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to co Cię otacza i nie potrafisz już zrozumieć o co było to zamieszanie. Nie interesuję Cię już czy ktoś odejdzie albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko. Umarłaś, sama przyznaj. 

 

W życiu każdego z nas jest przynajmniej jedna niewypowiedziana tajemnica, niewybaczalny żal, nieosiągalne marzenie i niezapomniana miłość. 

 

Czekać czy to to samo co tęsknić? Nie, dla mnie nie. Przy czekaniu nie budzę się o 5 rano rezygnując z najlepszych snów. Przy czekaniu mleko nie traci dla mnie smaku. Przy tęsknocie tak. 

 

każdy związek na początku wydaje się idealny. do czasu. żaden nie jest. nie ma idealnych związków tak jak i nie ma idealnych ludzi. spotykacie się, często, coraz częściej. oddajesz swój czas, swoje dni, miesiące, lata, całą siebie. oddajesz się fizycznie i psychicznie. pozwalasz sobie na zaufanie, na bezgraniczną wiarę w to, że się uda. jest idealnie. tylko ty o tym wiesz. czekasz, ciągle czekasz cierpliwie na uwagę, na zrozumienie, na troskę i na czyjś czas, dni, miesiące i lata. wydaje ci się, że w końcu, nareszcie masz swoje szczęście. a potem, nagle, niespodziewanie, znienacka pojawia się rysa. kolejna i następna. i jeszcze parę. każda coraz bliżej serca. jeszcze się trzymasz, ciągle stoisz i wierzysz, że da się nie myśleć. że da się zapomnieć. że da się nie mieć wątpliwości. nie bać się. ale chcesz uciekać, bo jednak się boisz. bo to dla ciebie tak cholernie ważne. było i jest nadal. dlatego zostajesz. 

 

Ból jest jedynym uczuciem, które nie dopuszcza intymności. Można dzielić z kimś szczęście, można dzielić przyjemność, smutek, gniew, zazdrość, można dzielić miłość, można nawet dzielić wstyd  ale z nikim nie można dzielić bólu. Ból jest dyscypliną samotności i drogą do wnętrza duszy. 

 

Bo widzisz, mi chodzi tylko o to, bo, ja znam siebie, wiem jaka jestem, wiem, że jestem silna, odporna, wytrzymała, potrafię się odgryzać, być chamska, bezczelna, radzić sobie, ale czasem, nie wytrzymuje, czasem upadam, jestem słaba i płaczę 7 wieczorów pod rząd albo chodzę pijana przez cały miesiąc, więc, chodzi mi tylko o to, chce wiedzieć czy kiedy tak się stanie, gdy upadnę, gdy się złamie, gdy zrobię coś niedorzecznego, gdy zacznę świrować i szaleć, chce wiedzieć czy to Cię nie przestraszy czy będziesz wtedy tam ze mną czy wciąż będziesz trzymać moją dłoń i mówić, że jestem najlepszą osobą jaką kiedykolwiek poznałeś, chce wiedzieć, muszę wiedzieć czy zostaniesz czy będę mogła nazywać Cię "moją osobą", aż do końca, niezależnie od tego co zdarzy się po drodze ? Do samego, jebanego końca. 

 

Lubię piątki, lubię czekoladę, mandarynki i solone Lays'y. i lubię śmiać się , siatkówkę też lubię, lubię też fioletowy, niebieski kolor. i lubię na Ciebie patrzeć. kochać Cię tak po cichu żeby nikt nie słyszał też lubię. 

 

Szkoda, że nie zapytaliście mnie co tak naprawdę do niego czułam, zamiast powtarzać mi ciągle: "nie przejmuj się tym dupkiem." 

 


Brak komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika thirteenthirtyfive.

Najnowsze wpisy

14. opisy

 

13. Tałi (Studio pokój) cytaty

 

12. opisy

 

11. opisy

 

10. opisy

 

9. opisy

 

8.

 

7.

 

Wszystkie wpisy