Photoblog.pl

Załóż konto

 

2013/08/07   

11. opisy

« następne   poprzednie »
11. opisy
Kategoria:
opisy ^^

I zapamiętaj, że raz złamane serce będzie kochać jeszcze mocniej, pomimo, że wydaje się to niemożliwe. Ono po prostu kurczowo łapie się tego co będzie przypominać przeszłość. 

 

Nie było to szczęśliwe zakończenie, bo takie zdarzają się w bajkach, ale było jedyne, jakie damy radę przeżyć. 

 

Kochającemu człowiekowi najtrudniej jest ocenić, w którym momencie kończy się granica miłości, a zaczyna naiwności. 

 

W tęsknieniu za kimś nie chodzi o czas, który minął od kiedy ostatnim razem się widzieliście, czy rozmawialiście. Chodzi o te momenty kiedy robiąc coś zdajesz sobie sprawę, jak bardzo chciałabyś, by ta osoba była teraz przy tobie. 

 

Chciałabym, żeby on kiedyś zdał sobie sprawę, że mógł mnie mieć a nie miał. Żeby żałował, że ja wyciągałam do niego rękę, a on jej nie dostrzegł. Chciałabym, żeby on kiedyś miał świadomość tego, że stracił coś bardzo cennego. 

 

Tamtego dnia nie pomyślałam o konsekwencjach. Nawet nie przyszło mi do głowy, że będę musiała o tym wszystkim kiedyś zapomnieć.. 

 

Opieram głowę o Jego klatkę piersiową, czuję miarowe bicie Jego serca. Kiedy serce tak bije, cały świat staje się jednostajny. Nie dzieje się nic złego, nie dzieje się nic dobrego. Wszystko jest jednostajne, równe, niezaskakujące. Normalne. Tego właśnie chcę. 

 

Może kiedyś zrozumiesz, że mój chłód jest najgłośniejszym wołaniem o Twoje ciepło... 

 

Powiedziałam Mu, że to koniec marząc o tym, by mocno mnie przytulił i powiedział, że nigdy nie pozwoli mi odejść. 

 

Czy chciałabym, żebyś wrócił? Chciałabym, żeby wróciły tamte dni wieczory i poranki te ciepłe ramiona i te oczy chciałabym by była ta dłoń ten uśmiech tamto życie ale nie Ty... 

 

Jakże często marnujemy chwile życia. Pozwalamy im przeciekać miedzy palcami. A przecież nie mamy pewności, że właśnie te chwile nie są ostatnimi, które zostały nam dane. 

 

Nie ma nic piękniejszego niż coś, co zaczęło się przez przypadek i dobrze się skończyło. 

 

Znasz to uczucie, kiedy jakaś osoba, staje się częścią Twojego życia i zaczynasz zastanawiać się, dlaczego nie znaliście się wcześniej? Znasz to uczucie? Gdy ludzie spotykają się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie? Potem wszystko i tak się plącze i nadchodzi koniec. 

 

Usiłuję przekonać siebie, że na tym świecie jest jeszcze tysiące takich oczu i setki tak bezpiecznych ramion. 

 

Patrząc w Jego oczy, zyskiwałam nadzieję na to, że marzenia jednak mogą się spełniać. Przecież jeszcze kilka miesięcy temu miałam Go blisko tylko w snach i własnych pragnieniach, a dziś jest obok mnie i powtarza, że kocha. 

 

To nie jest tak że go kocham. I też nie to że go tylko lubię. Po prostu jest kimś, przy którym uśmiecham się zawsze, nawet jeśli jest mi smutno. Jest kimś, z którym mogłabym śpiewać, słuchać radia, śmiać się i rozmawiać całą noc. Po prostu jest kimś ważnym. 

 

Są takie osoby, których mimo wszytko nie potrafimy zapomnieć, o których istnieniu pamiętamy zawsze, choć nie chcemy o tym mówić. Nieważne że wygasło to co było między nami, jakieś uczucie, przyjaźń czy miłość. Sentyment gdzieś na dnie pozostanie do samego końca, a blizny w pamięci jeszcze nie raz zostaną rozdrapane. 

 

I przychodzi taki moment, kiedy zdajesz sobie sprawę, że On już nigdy nie wyśle Ci sms'a na dobranoc, w którym głupie dwukropki i gwiazdki sprawiały, że czułaś się najszczęśliwszą osobą na świecie... 

 

Czasem wystarczy chwila, by zapomnieć o całym życiu, czasem nie wystarcza życia, by zapomnieć o jednej chwili. 

 

Nie sztuką jest się zakochać. Sztuką jest przestać kochać wtedy, gdy serce nadal tego pragnie.. 

 

Dziwne uczucie kochać kogoś, równocześnie wiedząc, że jego osoba jest głównym źródłem Twoich cierpień. Tęsknić za kimś, a nie chcieć go spotkać. Dziwne uczucie kochać kogoś kto kiedyś był całym Twoim światem, a teraz nawet nie chcę być jego najmniejszą częścią. 

 

Coś musi tkwić w miłości, skoro jest jedynym uczuciem, dla którego człowiek jest w stanie poświęcić wszystko, nawet samego siebie. 

 

Ciekawe jak szybko potrafią o nas zapomnieć Ci, o których my wciąż próbujemy bezskutecznie. 

 

Przychodzi moment, kiedy uzmysławiasz sobie, że pustka przeszywająca Twoje źrenice już nigdy nie będzie wypełniona odbiciem osoby, od której zależny jest rytm bicia Twojego serca. 

 

Tylko ktoś, kto kocha prawdziwie jest w stanie poświęcić swoje szczęście dla szczęścia kogoś innego... 

 

Chciałabym obudzić się w nocy, czuć Twój zapach, słyszeć Twój spokojny oddech, który delikatnie oplatałby się wokół mojej szyi. Chciałabym czuć swoją dłoń opartą o Twój idealny tors i chciałabym czuć bicie Twojego serca - Mojego serca. 

 

W życiu każdej dziewczyny przychodzi moment kiedy zaczynamy potrzebować miłości. Pragniemy miłości od chłopaka, pragniemy być kochane. Chcemy przeżyć przygodę swojego życia, swoją pierwszą miłość, którą zapamiętamy już do końca życia. 

 

Któregoś dnia spotkasz kogoś wyjątkowego, kogoś, kto rzuci cię na kolana jednym uśmiechem. Kogoś, kto zniewoli twoją duszę jednym spojrzeniem pięknych oczu. Nagle kula ziemska przechyli się na swojej osi i wskaże właśnie na niego. I będziesz wiedziała że spotkałaś swoje przeznaczenie. 

 

Gdzie podziały się twoje czułe słowa? Twoje zaangażowanie? Twoja troska o mnie? Gdzie nasza miłość? Gdzie mój uśmiech? 

 

 

5 komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika thirteenthirtyfive.
enterhere  - 12/08/2013 10:29:39
fajne ;* + zapraszam .
roxsshop  - 10/08/2013 1:30:38
Witam , tworzę biżuterię z modeliny. Byłoby mi bardzo miło gdybyś odwiedziła mojego bloga i zostawiła po sobie ślad. Poza tym organizuję konkursy na moim fanpagu. Może chciałabyś wziąć w nich udział ? Link do fb znajdziesz w mojej ostatniej notce. Pozdrawiam i życzę miłego dnia
P.S. dodajemy do znajomych?
kwiatrosy  - 08/08/2013 14:45:59
fajnee ;)
wpadaj częściej *.*
milus001  - 08/08/2013 10:47:58
Ładnie + fajne opisy
tradito  - 07/08/2013 20:41:48
świetne opisy.*.*

Najnowsze wpisy

14. opisy

 

13. Tałi (Studio pokój) cytaty

 

12. opisy

 

11. opisy

 

10. opisy

 

9. opisy

 

8.

 

7.

 

Wszystkie wpisy