Photoblog.pl

Załóż konto

 

2013/08/04   

8.

« następne   poprzednie »
8.
Kategoria:
opisy ^^

zdjęcie przysłane przez @blackcurly :) 

 


Podobno nieodwzajemnione miłości są najsilniejsze. Pewnie dlatego, że wtedy trzeba kochać za dwoje. 

 

Wiem, że postępuje głupio marząc o twojej miłości do mnie ale przecież nie ranię nikogo oprócz samej siebie. 

 

nadzieja to kłamstwa, które sobie wmawiamy na temat przyszłości. 

 

Na każdego przyjdzie czas, każdy będzie cierpiał. Może z powodu złej oceny, czy zniszczenia się nowych butów, ale każdy będzie cierpiał. 

 

Samo istnienie już mnie wykańcza. Może dla odmiany zaczniemy żyć? 

 

Twierdził, że może mieć każdą, udowodniłam mu, że nie. 

 

Pozwoliła mu odejść. Tak, jak chciał. To właśnie nazywa się miłość. Szczęście innego człowieka staje się ważniejsze od swojego... Ale gdy odszedł jej oczy natychmiast wypełniły się łzami. Wtuliła się w poduszkę i płakała, bo wiedziała, że już nigdy nie wróci. 

 

Do kogo podbiegniesz, gdy jedyną osobą która może zatrzymać twe łzy, jest ta sama osoba przez którą płaczesz? 

 

Możesz mówić, że go nie ma, ale w Twoich smutnych oczach będzie zawsze. 

 

Nowe życie nie zaczyna się od zmiany otoczenia, ale od zmiany perspektywy. 

 

Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów. Wszystkie wysłałeś do mnie. 200 było o tym, że kochasz. 100 było o tym, że tęsknisz. 50 było na dobranoc. 70 pytało co robi Twoje kochanie. 50 pytało czy Ciebie kocham? 25 chciało się upewnić, że tylko Ciebie. 50 mówiło, że jestem Twoim największym skarbem. 40 zawierało odp. na głupie pytania, które tak często Ci zadaję. i wreszcie ostatnie 5.. mówiło, że to koniec. Nasza miłość trwała całe 600 smsów. 

 

Życie potrafi ranić, jak ludzie którym ufamy, mimo, że obiecywali, że zawsze już będą z nami. 

 

Nigdy nikt mnie tak nie uszczęśliwił jak on.. Kiedy z nim pisałam czułam się bezpieczna. Nikogo tak w życiu nie kochałam. Mimo że rzadko się widzieliśmy znałam go najlepiej. Był jedyną osobą, której oddałam całe swoje serce,której tak ufałam. Czy nadal go kocham? Kocham go , jakaś tam część mojego serca zawsze będzie bić dla niego bo przecież był całym moim światem. 

 

Przyjaciele mogą sobie pomagać. Prawdziwy przyjaciel jednak to ktoś przy kim możesz być całkowicie wolnym, być sobą i czuć. Albo, nie czuć nic. Akceptuje wszystko cokolwiek odczuwasz w danej chwili. Na tym właśnie polega prawdziwa miłość pozwolić komuś być tym kim naprawdę jest. 

 

Powiedzieć Ci jak ma być? Ma być szał, mam się jarać. Mam cały czas o Nim myśleć i ma szybciej bić serce, kiedy zobaczę wiadomość od Niego. Mam skakać z radości, kiedy zaprosi na spacer i ciągle się uśmiechać. Mają mi się uginać kolana przy każdym Jego spojrzeniu w moją stronę i mam drżeć, kiedy mnie dotknie. Nie chcę być z kimś, przy kim tego nie czuję. 

 

Zamykamy oczy i przypominamy sobie te najwspanialsze chwile, które przeżyliśmy. Łzy ochoczo wylewają się z naszych oczu, a tęsknota rozpieprza nas od środka. Za wszelką cenę pragniemy by to wszystko powróciło. By te wszystkie wspólnie przeżyte sekundy powróciły na nowo. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że w to wierzymy, że mamy choćby najmniejszą iskierkę nadziei, że to kiedyś powróci. Łudzimy się jak alkoholicy czy narkomani, którzy mówią sobie, że już nigdy nie wezmą, ale dziś ostatni raz. 

 

Nie potrafię tego zrozumieć. Tej nieobecności. W jednej minucie jest człowiek, a w drugiej już go nie ma. Najpierw opowiadasz mu wszystko o sobie, o planach jakie masz, zna Cię lepiej niż Ty sam siebie, a potem tak nadzwyczajnej w świecie, nie masz w ogóle do niego dostępu. Stojąc obok Ciebie czujesz, że jest jakiś obcy, a przecież taki nie był, pamiętasz go. Pamiętasz wszystko co z nim związane. Jesteś przesiąknięta wspomnieniami, aż do szpiku kości. Nie możesz pojąć tego dlaczego to wszystko potoczyło się tak, a nie inaczej. Wciąż myślisz, że to jest jakiś głupi żart, że on niebawem wróci, że to wszystko się skończy i okaże jednym wielkim nieporozumieniem. 

 

za 25 'fajne' kolejna notka <3 jeśli macie jakieś pomysły, zgłaszajcie je w komentarzach. Opowiadania wysyłajcie na e-mail [email protected] jeżeli chcesz, aby Twoje zdjęcie znalazło się w następnej notce, wyślij do niego link w prywatnej wiadomości :> 

8 komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika thirteenthirtyfive.
tomilee  - 05/08/2013 14:34:16
słodziutka ;3
illusi0n  - 05/08/2013 13:58:03
oczy :)
madnajt123  - 05/08/2013 11:48:38
*.*
inloveandhappiness  - 05/08/2013 11:48:30
Ślicznie :))
blaackdevile  - 04/08/2013 19:34:19
śliczna :) + zapraszam ;>
iiironicznie  - 04/08/2013 19:33:53
świetne ; D
biglove8  - 04/08/2013 19:32:57
świetne ! :
xtoral  - 04/08/2013 19:32:50
fajne ;d
+ wbij ..

Najnowsze wpisy

14. opisy

 

13. Tałi (Studio pokój) cytaty

 

12. opisy

 

11. opisy

 

10. opisy

 

9. opisy

 

8.

 

7.

 

Wszystkie wpisy