- Moje końcówki OMBRE to był totalny niewypał,niestety :c najgorszę jest to,że tak jak bardzo je chciałam tak bardzo nie mogłam się do nich przezwyczaić i musiałam je zmienić..
- Słowo zapadło po raz drugi z rzędu świąt nie spędzam w Polsce na święta zawitam do Anglii do taty, więc podejrzewam,że wigilię spędzę na kanapie oglądając filmy.. czekam na mój prezęt świąteczny na który czekam już od dobrych 2lat i ogromne zakupy w PRIMARKU,bo przez 2dni świąt wszystko,wszzzzzzyściuteńko jest za połowę ceny :D nie mogę się juź doczekać.
- Na moje rozjaśnione włosy przez same wakacje nałożyłam ok,20 farb w kolorach rudy,czerwany,purpury z czerwienią,wiśniowe,fioletowe kończąc na cimnym brązie moje włosy zostały osłabione na maksa, w kółko lekceważyłam sobie kruszące się końcówki z każdym czesaniem,łamanie się włosów prawie od nasady,przesuszone i cieńke włosy.. kupiłam sobie zatem oto te ampułki:http://www.miracleshop.pl/schwarzkopf-repair-rescue-ampuki-sztuk-dozownik-p-3003.html i te oto serum: http://muchadoboutld.blogspot.com/2011/07/june-favs.htm
po tych dwóch praparatch odbudowały mi się włosy w niesmaowitym tępie, efekty widać na pierwszy rzut oka :|D polecam naprawdę