photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 28 MARCA 2013

Hejj 

Co tammm ?

Mam dziś dla was następną moją miłość z tematki TRENDY 

hehe 

 


czarno-białe pionowe paski 

cudooo 

 


no i mam zamiar zrobić jeszcze jedno konto na photoblog'u ,ale o tematyce modowej ( najnowsze trendy itp ) 

CO WY NA TO ?

 


Chce robić coś co lubię ,chciałam mieć bloga np . na blogspocie 

ale nie jestem przekonana tego 

Więc chcę zacząć od czegoś łatwiejszego ,bo na PhotoBlog'u jestem dość często WIĘC no chyba się za to wezmę 

 


Pisałam ostatnio do jednej z dziewczyn z youtube o tym jak ona zaczęła nagrywać  jak przyjaciele zareagowali  na to itp. i napisała mi,że warto spróbować ( Jeśli ktoś nie wie to ja interesuję się youtubem i nagrywaniem filmików ) ,ale nie jestem przekonana ,bo moi rodzice jak widzą ,że nagrywam to się ze mnie trochę śmieją ,bo trochę tego nie rozumieją   . I przydał by się też jakiś statyw i kamera . No ale zawsze wszystko możliwe . 

 


Trochę się rozpisałam i wątpie ,że komuś będzie chciało się to czytać ,ale jak przeczyta to napewno mnie ta osoba lepiej pozna . 

Napisałam tu dość sporo informacji o mnie o ,których raczej większości osób nie mówie , o moim zainteresowaniu youtubem wiedzą tylko moi rodzice i jeszcze chyba tylko jedna osoba ,ale ,że nagrywam to wiedzą tylko moi rodzice 

Trochę nieczytelnie ,ale cóż 

 


To jeden z nie wielu postów gdzie więcej o sobie mówie ,a raczej pierwszy ,ale czuję ,że czas pokazać prawdziwą siebie 

 


Jestem świadoma tego ,że raczej mój photoblog nie jest zbyt ciekawy ,ale wiem ,że jaśli ktoś to czyta to chcę ,żeby czytał coś co ma sens ,a nie byle co . Więc mam zamiar więcej pisać o mnie o tym co lubię itp. Bo jestem na photoblog'u najwięcej i chcę być tu prawdziwa ,ale mimo mojego postanowienia nie zmienie starych postów ,bo lubię czasami je przeglądać 

 


OK to Adijos :)