photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 24 LIPCA 2010

Mamy tylko siebie wielką mamy moc
To jest nasz spisek i nasza sekretna zmowa
Mamy tylko siebie wielką mamy moc
Dwa nie wysłane listy trzy nie napisane słowa
Mamy tylko siebie wielką mamy moc
Strachom i lachom i na przekór wrogom
Jesteśmy tu sufitem jesteśmy tu podłogą
Jesteśmy tu sufitem jesteśmy tu podłogą

 

 

 

i to się tak rzadko zdarza, tak rzadko zdarza się, by siedząc przed 23 w sobotę, której się z zasady u mnie nie lubi, uśmiechać się i to tylko dlatego, że podświadomość staje się tak świadomie bliska i czuje się, że nadeszło spełnienie, przynajmniej spełnienie, jakiego Martyna może oczekiwać w wieku 18 lat, że ten 'spokójwgłowach', który nie bez powodu pojawił się kilka lat temu w nazwie fotobloga, w końcu nadszedł :)

Ty siedzisz w Krakowie, w towarzystwie m.in. słodkiego, ledwie ponad dwuletniego Nazywacza mnie 'ciocia Majtynką' i kochasz mnie, bo przecież mnie kochasz.

 

a wakacje mijają, nie robię wszystkich tych rzeczy, które sobie zaplanowałam, ale to w końcu taki czas, że od planowania całkowitego można sobie chwilami odpocząć, więc dobrze jest, luźno jest.

 

pozdrawiam Was wszystkich dookoła. bądźcie szczęśliwi i Wy :)

Komentarze

bliskoizadaleko niestety nie pozdrowiłam, bo mieliśmy pokoje na innym piętrze :)
04/08/2010 21:00:52
nieistotnie a widzisz, Pieczak, zgadłaś ;D
31/07/2010 18:29:25
~mathisek A no bo masz zablokowane komentarze do niektórych zdjęć :P
28/07/2010 19:40:17
nieistotnie My tam jesteśmy szczęśliwi xd nie wiem jak cała reszta świata, ale czy to ważne? ;)
25/07/2010 9:11:53
lenkakoteq buahaha! no nie, teraz mnie rozwaliłaś! przecież każdy ma takie świecące oczy, ja tam żadnego płakania nie widzę, wręcz przeciwnie : ) to zdjęcie było zrobione zanim się spotkałyśmy ostatnio xd
ano, awaryjna.. zresztą, jakkolwiek ja nazwali polubiłam ją, bo nie muszę się srać z prostowaniem ; d

w ogóle jak tam wszystko? spokojnie? ^^
25/07/2010 1:18:30

Informacje o spokojwglowach


Inni zdjęcia: Ja patkigdModeleczka w kropeczka :) n4st0l4tk4Lotnisko Mars Alam bluebird11Wiosenne wibracje n4st0l4tk4') dorcia2700Na moście patkigdFolk młodym głosem lordpaul1.5 L na dzień. ezekh114Nad Stawem slaw300Na kanałku patkigd