Nie wiem czy już ktoś to zdj. dodawał ale ja robiłem i mi się podoba więc... dodaje (w tytule umieściłem kto jest na zdjęciu :P ) :) oczywiście z podróży do Poznania ;)
Lekarz stwierdził: zapalenie gardła, tydzień nie chodzisz do szkoły. Kur*a... niby fajnie, wyśpię się, odpocznę, tyle że na żaden spacer nie pójdę i będę się kisił w domu. Nie cierpię być chory. A co do lekarzy, to po co są w przechodni zapisy na godziny skoro i tak każdy wchodzi w kolejności jakiej przyszedł. Byłem 2 na liście, wszedłem 7... Miałem już się kłócić ale przede mną stała moja znajoma i sobie odpuściłem.
Dzisiaj skończę moją pracę i będę miał już luz. Zostanie mi tylko test ułożyć i po sprawie ;)
Marto K. - masz przesrane na kursie (niekoniecznie ode mnie) ale znam ludzi (lub jednego pana), który ci to zagwarantuje :P
Dobra, wracam do łóżka się kurować :/
Coś dla Ciebie <..>
A tu coś aby nikomu się nie wydawało, że wymiękłem :P <..>
Dziękuję :*
Inni zdjęcia: :* patki91gdPodobny ? raffaelloJeszcze Panna purpleblaack... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24