Photoblog.pl

Załóż konto

Road to Zion 

sidney

Sidney, 32 lata

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Jestem niczym posąg. Trwam w bezruchu czasu i przestrzeni pogrążony w zadumie. Niegdyś radosnym i szczęśliwym człowiekiem byłem, co w beztrosce przemierzał dni. Lecz teraz namysł, zaduma, ironia, smutek, żal, gorycz i ból przepełniają mój umysł. Refleksje nad człowieczeństwem bynajmniej nie są przyjemne. Zbyt wiele niszczymy, by móc nazywać się cywilizacją ludzi rozumnych. Jesteśmy stertą komórek, które nie mają nic do powiedzenia. Trwam w tejże ciszy, jaka przepełnia to pomieszczenie. Jestem filozofem, który odczuwa organiczny wstręt wobec liczb i zadań matematycznych, fizycznych i chemicznych. Książki zaś to najlepsze źródło wiedzy. Nie myśl, że jestem pysznym człowiekiem. Nie jestem autorytetem i nie czuję się autorytetem. Nie będę autorytetem. Za młodym i za głupim jestem póki co. Na świecie mało jest autorytetów, wzorców i matryc do naśladowania. Pozabijaliśmy je sami. Jestem ledwie dwudziestoletnim człowieczyną zafascynowanym królową nauk i matką wszechwiedzy filozofią. Studiuję ją na co dzień. W świecie, w którym zło jest na pierwszym miejscu, ja jestem osobą, która stara się buntować przeciw temu. Nie mnie Babilon omamił, nie mnie on pochłonie. Jeśliś umiesz myśleć, to wiesz, że z powodu użycia słowa Babilon, mam ku temu powody. Reggae otwiera oczy, otwiera umysł i serce. Otwiera na mądrość, którą jest Jah. Król króli, Pan panów, najwyższa mądrość, światło światłości król Rastafari w bezcielesnej formie. Jah jest mądrością, a mądrość jest Jah. Ja jestem Jah, Jah jest mną. Ja i Ja. Wiedza jest drogą życia ku oświeceniu i ostatecznej miłości. Nie mniej jednak, nie samo reggae pompuje krew w moich żyłach. Rap, rock, punk, ska, rocksteady, psychobilly, rockabilly i kilka innych cudownych rzeczy napędza mnie i mój umysł. Choć możesz ulegać pozorom, niemniej jednak uwielbiam się śmiać. Śmiech jest pozytywny i zdrowy. Śmiech rozładowuje napięte sytuacje. Filozof sentencjonalista. Fascynat krótkich zdań o rozległej wiedzy, którą można przekazać innym i zaszczepić w nich chęć poznania tego, czego jeszcze nie znają. Poszerzania horyzontów. Nie łatwe to zadanie.
Zostań jednak na chwile tu dłużej, a poznasz mnie w większym stopniu. Zatopmy się w dyskusji. Kto pyta nie błądzi, a otrzymuje odpowiedź. Nie ma głupich pytań, każde jest ważne. Poprzez rozmowę właśnie poznaje się ludzi i samego siebie.


Podążam, zatem ścieżką życia szukając szczęścia i tej, która da mi szczęście inne niż to spotykane na co dzień…


Czym się zajmuję?
Filozofia, poezja, muzyka

O moich zdjęciach

Zdjęcia nastawione na emocje odbioru obrazu.

Dyskusje na forum

  • 3 urodziny Raissa Selecta - Bunkier - 26.11.2010 - Bas TajpanMiuosh, Karetka Sound System, Raissa Selecta Już 26 listopada po raz pierwszy w Toruniu będziemy mieli zaszczyt gościć Miuosha i Bas Tajp (...)

    wydarzenia » Bas Tajpan&Miuosh w Toruniu!!

  • Wiersze to piękna forma ekspresji, gdy najdzie refleksja. Zapraszam zatem tu: http://www.kobieta.pl/wiersze/pokazautora.php?autorid=1566986085 jeśli ktoś chętny do poczytania "radosnej" twórczości m (...)

    Offtopic » piszesz wiersze?

Mój sprzęt fotograficzny

Moje miejsca w sieci

Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

32

 

Puf puf

 

Wyzwalam się...

 

Wpis sidney

 

Dub Pistols

 

ORF'13

 

Bless Reggae Fest 2

 

Bless Reggae Fest

 

Wszystkie wpisy